Skocz do zawartości
Nerwica.com

Re: uderzenia goraca,zaczerwienienie twarzy


lila

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam pytanie czy ktos ma problemy ze skora?Bo moja jest bardzo wrazliwa wystarczy,ze troszke sie zdenerwuje a juz mam czerwone plamy na szyii,dekolcie.Nawet jak wychodze z chlodniejszego pomieszczenia na slonce jest to samo ,nawet nie musze sie denerwowac.W pazdzierniku mam wizyte u neurologa,ale nie wiem czy mi pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten problem od dziecka ale nic a nic nie przejmują się tym - obym miał tylko takie problemy!!! Przyczyna tkwi w naczyniach krwionośnych - tendencja do przekrwienia w momencie emocji, zmian temp. Jako nastolatka trochę się przejmowałam, bo każde publiczne wystąpienie albo gdy ktoś poruszał dla mnie wstydliwy temat wywoływało momentalne, nie do opanowania zaczerwienienie policzków, szyji, dekoltu ale teraz to pikuś wobec różnych innych somatycznych ciekawostek z którymi musze sie zmagać.

Acha, dodam że jako dziecko i nastolatka byłam trochę nieśmiała i to pewnie dodatkowo potęgowało objawy, potem przełamywałam swój wstyd i niepewność (pracowałam nad tym) - teraz raczej jestem osobą bezpośrenią i kontaktową no i problem nie jest już tak częsty choć nadal występuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×