Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja z powodu kryzysu meskosci


afcexs

Rekomendowane odpowiedzi

Depresja z powodu kryzysu meskosci, mecze sie kazdej nocy z tym, na rozmyslaniach skad sie wziela pedofilia, molestowania i dziesiatki innych zjawisk, ze kobiety zagarnely od mezczyzn wszystko co mozna miec a ja glupiego sexu nie moge miec

 

Umowie sie z kobieta na sex, leki ktore mi przepisywali nic mi niedaly, gdy je bralem organizm odrzucal je, psychika niepozwala temu swinstwu wkradac sie w nią, organizm stawal sie slaby, kiedys gdy bylem pod przymusem brania ich dostalem temperatury duzej, mozliwe ze psychika za sprawa orgaznizmu mowi NIE, lub organizm mowi psychice ze niechce, tak czy inaczej ta kolejnosc malo istotna, jedyne co moze mi pomoc, jest to co pragnalem cale zycie, sex, a moze nie sex tylko milosc? wyobrazalem sobie dziewczyne w lozku placzac - ktora kobieta wyobraza sobie chlopaka?? hahahah ,kazdego dnia ktorego jeszcze nigdy nieprzezylem przez parszywe kobiety ktore mowily mi kazdego dnia spadaj, chce zemsty na nich, chce by teraz kobiety doswiadczaly przekazow ktore szykanuja je psychicznie, calej propagandy medialnej i zyciowej osmieszajacej je ponizajacej, traktujacej jak wiecznie niedorosle dzieci, zeby mezczyzni zaczeli walczyc o rownouprawnienie, by kobiety pobudowaly fabryki a potem zapewniały im ciekawe warunki pracy, aby byly szarmanckie i porwaly nas na koniec swiata, bmw, tak jestesmy blacharzami i nieskrywamy tego jak kobiety i aby byly romantyczne, chcialbym zobaczyc jaka jest romantyczna kobieta? albo byc zaproszanym na drinki przez namolne kobiety i sie cenic mowiac im spadaj, nie jestem latwy, aby ta bardziej sie poswiecila - live is brutal - czuly by to przed kazdym zasnieciem niemogac sie wyspac hehe tak jak ja 15lat.., chcialbym wiele kobietom zrovbic tego co mi zrobily, jest tego sporo ale meka ktora sprawily jest zbyt wielka by to wylac

09138032067972939387.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×