Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy psychiatra od razu może stwierdzić nerwicę? Zaświadczeni


stevemajster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem pewien bo mam bardzo wiele objawów nerwicy - natręctwa, lęki i różne inne. Czuje się fatalnie, nie jestem już sobą. Nie ma mowy, że to może być inna choroba, wszystkie objawy pasują. Czy po pierwszej wizycie psychiatra może stwierdzić, że mam nerwicę i wydać takie zaświadczenie? Zamierzam się leczyć ale w szybkim czasie potrzebne mi jest zaświadczenie o nerwicy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem zaswiadczenie do wojska .., ale nie tak od razu. lekarz musiał mnie wybadać, poobserwować, wypytac, sprawdzić czy przypadkiem nie Jestem symulantem.

jeżeli i tak bedziesz stawiał się na jakiejś komisji z tym zaswiadczeniem (byle jakiej) to Oni i tak mają swoje tezy na temat chorób :roll: choćbys przyniósł całą kartoteke to ich to nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli i tak bedziesz stawiał się na jakiejś komisji z tym zaswiadczeniem (byle jakiej) to Oni i tak mają swoje tezy na temat chorób :roll: choćbys przyniósł całą kartoteke to ich to nie interesuje.

To nie do końca tak jest. Pewnie, że zaświadczeniem po jednej wizycie u psychiatry można się podetrzeć, ale jeśli ma się już jakiś staż leczenia, wypisy ze szpitali to raczej nikt tego nie kwestionuje.

 

Takie zaświadczenie może być potrzebne np. w sądzie. I tutaj uwaga: na zaświadczeniu zwykle jest napisane "wydaje się w celu....", więc nie licz na to, że unikniesz odpowiedzi na pytanie w jakim celu to zaświadczenie jest Ci potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee,

hmmm ..

w wieku 14 lat okulista po wizycie wysłał mnie natychmiast do szpitala .. sam byłem z lekka zdziwiony, ale okazało się, że mam strasznie dziwną budowe oka, cienkie nerwy wzrokowe i ogólnie przypuszkowali mnie w szpitalu z podejrzeniem jaskry .. przez kilka lat zebrałem cały tomik badań, zaswiadczen i innych papierków z pobytów w szpitalu. Miałem tego dosłownie mnóstwo. Poszedłem na komisje i co usłyszałem .. ? Jest Pan jak najbardziej zdrowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LukLuk, ja też byłem na komisji lekarskiej po trzecim zawale przy którym prawie zszedłem. W szpitalu zrobili mi koronarografię, przepchali wszystko co było zapchane i wstawili stent. Na komisji powiedzieli mi, że mam serce zdrowsze niż pięć lat temu, ale rentę mi dali.

 

Wojskowy psychiatra w ogóle ze mną nie rozmawiał. Przepisał żywcem to co napisał mój lekarz, u którego się leczyłem 4 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×