Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdy brakuje nam juz pomyslow.


Hologram

Rekomendowane odpowiedzi

Tak brakuje mi juz pomysłów.

Lecze sie na nerwice lekowa od prawie 4 lat pod nadzorem lekarza psychiatry.Biore setaloft 100mg na noc.

Przez ten okres mialem dziewczynę przez rok czasu i tak jakby ona dawala mi nadzieje i oparcie.Pozniej wszystko sie skonczylo.Nie mowie ze nawet podczas tego okresu objawy nie byly obecne,byly ale w stopniu prawie nie odczuwalnym.

Waszeruje sie lekami,chodzę co miesiąc do lekarza,odstawiłem kawę,masturbację i dalej mam objawy tj:derealizacja i derespondilazacja,apatia,ciągle niepokój,wahania nastrojów od euforii do stanów depresyjnych,myśli o śmierci o innych chorobach psychicznych itd..

Dajcie mi jakas wskazówke,rade bo chce w końcu z tego paskudztwa wyjść a nie wiem jak.

Dodam ze owe objawy staly się po pierwszym pól roku liceum(nie bylem akceptowany) a koncowo pierwszy napad paniki dostałem po którymś razie palenia marihuany.Obiecałem ze nigdy tego nie wezmę do ust i tak jest do dzisiaj ale objawy ciągle mnie gnębią i wiecie co jest najgorsze? Odrealniony swiat,ludzie i wszystko co robisz jest w moim mniemaniu dziwne,odrealnione,nienaturalne i smutek ze będę miał takie nijakie życie..

Pomórzcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×