Skocz do zawartości
Nerwica.com

zycie z nerwica


ona0

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień temu odbyłam pierwsza wizyte u psychiatry. Moje lęki przed śmiercią zaczęły się rok temu. Strach gdy musiałam sama zostać w domu, strach przed podróżami do tego doszła klaustrofobia i okropne duszności. Uważam że najgorsze jest to że osoby które nigdy nie miały takich problemów nie potrafią zrozumiec nas- chorych na nerwice. Jednak wizyta u psychiatry jest jak światełko w tunelu, jak szansa na powrót do normalnego życia. Najważniejsze jest to by się nie załamywać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po lekach na szczęscie nie czuję się aż tak źle jak podejrzewałam że być może. Co prawda ciągle chodzę zmeczona i przestawiły mi się godziny zasypiania i wstawania. Poza tym czasami mam lekkie nudności i brak apetytu. Dostałam dośc małą dawke na początek dlatego organizm ma możliwośc powoli sie przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że jeśli osoba, która nie ma problemów takich jak my, to po prostu tego nie rozumie :( Przez pewien czas miałem myśli samobójcze, przeklinałem z nerwów i złości, boli mnie kręgosłup i żołądek kiedy się denerwuję. Biorę leki i czuję się lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×