Skocz do zawartości
Nerwica.com

alkohol w sylwestra!!


Gość krysiunia

Rekomendowane odpowiedzi

hej ....mam pytanko,,? jak dzisaj robicie z alkoholem??/ odmawiacie sobie alkoholu czy oddstawiacie na dzisejsza noc tabletki?? bo ja juz ze dwa dni nie brałam zeby poszlec choc w tego sylwestra...??? pozdrawiam wszyskich i zycze SZCZESLWEGO NOWEGO 2009 BEZ NERWICY!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie zmarnowałem chyba ten czas w którym pracowałem nad sobą, 2 miesiące terapii, bez kropli alkoholu i kuracji i było już prawie super, a wczoraj się uchlałem i czuję się fatalnie. Mam potworne lęki, drętwienie kończyn, zawroty głowy i te cholerne duszności i jeszcze głowa mnie boli, ciekawe czy będę potrafil odbudowac to co zniszczyłem, a tak sie wystrzegałem imprez picia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arturk, heh ja tak miałam jakiś czas temu....już było w miaręok, lęki znioknęły, zaczęłam normalnie jeść....nic nie tykałam(alko) dwa miechy a potem uchlałam się perfidnie - dwa tygodnie dochodziłam do siebie i byłam wściekła, że mogłam być tak głupia..... :roll:

Teraz zdarza mi się coś wypić ale tak jak pisze jaaa, malutkie dawki i jest ok, troszkę ostatnio przesadziłam (poprawiny na weselu) ale o dziwo nic się nie stało, ale się znów na siebie zezłościłam.... :-|

(Ja biorę fluoksetynę).

 

A już napewno nie będe taka głupia, zeby odstawiać tabletki tylko dlatego że chcę sie nawalić i pobawić...dla mnie to kompletna ignorancja....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×