Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy to moze być nerwica


mimka03

Rekomendowane odpowiedzi

nigdy się nad tym nie zastanawiałam myślałm ze porostu taka jeste rostrzepana wariataka, ale ostatnio pisałm z koleżanką która ma nerwice i doszłam do wniosku że moje zachowanie nie jest do końca normalne :D a wszystko zaczeło się od momeny gdy zaczełąm z pro ana(no wiecie ze anoreksja szpitale itd ale to inna bajka ) poprostu nie moge usiedziec w miejscu przychodze do domu i nie wiem co mam zrobić, aż mnie trzpie:) siadam do książek ale nie moge,tak dziwnie sie czuje,jak bym miał zaraz zgłupieć, patrze na film,ale przy okazji czytam 2 gazety i słucham muzy,a i tak mnie szlak trafie, czuje sie bardzo dziwni to nie jest masa anergi, to jest okropne niby jest wszystko super ale nie moge z sobą wytrzymać, czekam na coś nie wiem n a co chce coś zrobić nie wiem co, czesmum już wale glowa w ściane,albo mam wszystkiego dość.....zawyczaj jak ktoś może sobie odpocząc nivc nie ma do roboty to sie cieszy a ja warjuje,zresztą jak mam mase zajęć jest tak samo,czas mi sie wlecz a już głupieje,ludzie mówią ze we mnie "az sie gotuje" ,no ale znów rodzi sie pytanie czy to nie z powodu.... mysle to wszystko ma ta żekomą anoreksa którą mi wmawiają??, do tego mam rórzne objawy somatyczne(zawroty głowy, skórcze mięsni itd ale też one mogą być spowodoiwane odchudzaniem) czy to moze być nerwica???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×