Skocz do zawartości
Nerwica.com

Halucynacje smakowe w nerwicy


rolingstone

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy można to nazwać halucynacją. Czy macie coś takiego, że czasem przez kilka sekund przypomni wam się jakiś smak potrawy, którą jedliście wcześniej. Uwaga, nie chodzi mi tu o zwykłe przypomnienie sobie smaku, ale o uczucie smaku tak dokładne, jakby się właśnie tę potrawę jadło (może to być smak napoju).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy można to nazwać halucynacją. Czy macie coś takiego, że czasem przez kilka sekund przypomni wam się jakiś smak potrawy, którą jedliście wcześniej. Uwaga, nie chodzi mi tu o zwykłe przypomnienie sobie smaku, ale o uczucie smaku tak dokładne, jakby się właśnie tę potrawę jadło (może to być smak napoju).

 

Ja myślę, że to czucie to jest właśnie przypomnienie tylko, że pamięć zmysłu smaku może tak działa. Ja mam za to często deja vu :) i nie cierpię tego:)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie miałam czegos takiego, ale miałam co innego związanego ze zmysłem smaku. Na poczatku , jak ujawniła się u mnie nerwica i byłam w szoku, nie wiedziłam co sie ze mną dzieje, masakryczne przerażenie, słabość itd, to któregos dnia w pewnym momencie jedzac kolacje a w zasadzie wpychajac ją w siebie bo nie miłam wtedy apetytu, na jakąś chwile, nie wiem może kilka sekund - straciłam smak. I to było koszmarne uczucie. Jakbym mieliła w gębie siano..okrrrropne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×