Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwne wrażenie czyjejś obecności


weronika

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, jeśli ten temat już gdzieś został poruszony, ale go nie znalazłam. Mam pytanie do użytkowników forum. Co sądzicie o następującym problemie:

Mam wieloletnią koleżankę, która wyznała mi, że 10 lat temu była przez dłuższy czas była molestowana przez ojczyma, a rodzina, mimo że ona o tym mówiła, nie uwierzyła jej i wszyscy umyli od tego ręce, mama, brat, ciotka, wujek. Koleżanka nie ma nerwicy tzn nie ma tego typu problemów jak większość z nas tutaj, ale opowiedziała mi o swoich dziwnych odczuciach. Kiedy jest sama w domu, najczęściej w nocy ma wrażenie, że ktoś jest z nią w domu. Kiedy kładzie się spać, przykrywa się cała kołdrą i czuje, jak gdyby ktoś głaskał ją po głowie i czuje jakby zimne powietrze, oczywiście to ją przeraża. Czy słyszeliście o czymś takim? Sprawa może śmieszna na pozór. Czy to po prostu wyobraźnia jak u dziecka? Czy w psychiatrii ma to jakąś nazwę? Oprócz tego koleżanka bardzo lubi wydawać dużo pieniędzy. Nie byłoby to może dziwne, bo kto nie lubi, ale ona kupuje bez przerwy jakieś kosmetyki, których już ma po kilkanaście rodzajów, wraca do domu i stwierdza, że to nie to, co chciała i oddaje zakupione drogo kosmetyki za darmo koleżankom, po czym idzie do sklepu i robi to samo. Ja się obawiam, że to może być zapowiedź czegoś gorszego, ale może już przeczulona jestem. Napiszcie coś na ten temat. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×