Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Asteckax3, w moim przypadku ciężko postawić jakąś konkretną granicę, bo z natury mam osobowość melancholijną. Pamiętam tylko, że w podstawówce jeszcze sobie radziłam z życiem...

 

carlosbueno, gratuluję :P

 

Korba, niestety, tak to nie działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, ja to mam jeszcze trochę dalej niż podstawówka. Ja tyle pamiętam że ciągle w każdej klasie byłam sama. Aż w końcu zaczęłam być coraz to wredniejsza i bardziej chamska. I nawet nauczyłam się motać ludzi co po niektórymi no ale w gimnazjum tak motałam koleżankami i kolegami że każdy się ze sobą kłócił, a mnie to cieszyło. Czasami wredność pomaga czasem nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, u mnie to samo. Zawsze było. Dla kogoś żyje. Ale gdy straciłam tych najbliższych stwierdziłam że powinnam umrzeć. Gdy już mam się zabić, nagle ktoś się pojawia i znów żyje. Ale teraz wszyscy odeszli i mam chęć się zabić.

 

 

To moze spróbój zyc dla siebie nie innych.Bedzie Ci łatwiej.Jezeli ktos nadaje Twojemu zyciu sens Ty takze możesz to zrobić.Jest wiele zagubionych,potrzebujacych osób!

 

-- 29 gru 2011, 23:24 --

 

Ale to temat dla potencjalnych samobójców, cała reszta sio :twisted:

 

 

moze chcesz stworzyć druga sale samobójców co/

a moze jej zakończenie.inne jakie sobie wyobraziłaś?

przepraszam,ale wyrazam tylko swoje poglądy.Uwazam,ze jeżeli ktos chce sie zabic to to robi za pierwszym razem.

wy wszyscy pragniecie zyc tylko macie problemy,lecz staracie je sie rozwiazać nie samobójstwem lecz zyciem!

ARTO WYJŚĆ DO SWIATA OTWORZYC SIE.wYŁACZYC WSZYSTKO I ZYC TAK JAK SIE PODOBA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×