Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

deader, o widzisz ;) czyli martwica jeszcze przede mną :mrgreen: Zostawie sobie na seans piątkowy :mrgreen:

O jakże ci zazdroszczę że to jeszcze przed tobą :D Porzygasz się ze wstrętu albo ze śmiechu :D

 

'Evil Dead" świetny horror komediowy, oryginał sparodiował remake, rzadko się to zdarza. :)

 

"Martwica mózgu" też dobra.

 

Ja lubię filmy o zombie, ale raczej te starsze, może jeszcze remake "Świtu..." i TWD, dla mnie zombie to powolna, bezmyślna istota, a z biegiem czasu zaczęła ewoluować, biegać, myśleć itd.

Eee,, yyy,, w sensie, że "Evil Dead" sparodiował "Evil Dead 2"..? Bo "dwójka" to w sumie w pewnym sensie remake oryginału (i najlepsza część trylogii IMO). Chyba że masz na myśli ten remake z tego roku - nawet kijem tego nie chcę tykać, po co się denerwować, wystarczająco się wkurwiłem na remake "The Thing" :evil:

 

A filmy z zombiakami też wolę te starsze, gdzie były powolne i bezmózgie, czyli głównie klasyki Romero. Jeszcze "Return of the living dead" jest OK, bo to w sumie czarna komedia. A z najnowszych - "The Walking Dead", jeden z najlepszych seriali ever, nie tylko ostatnich lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, tak, mam na myśli ten z 2013, który aspiruje do miana poważnego horroru.

"Bullshit detector" mnie więc nie zawiódł.

eeeeeeeeeee nowy "The thing" tak zły nie był

Byyyyyyyył. Efektom generowanym komputerowo w horrorach mówię stanowcze "nie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, tak, mam na myśli ten z 2013, który aspiruje do miana poważnego horroru.

 

Nowemu "Cosiowi" dałem 5/10, niby jakiś film to jest, ale kompletnie nie ma klimatu oryginału, tego lodowego pustkowia, z którego nie ma ucieczki.

Aż tak źle bym cosia nie ocenił nowego bo mi się podobał, ale zgodzę się że do oryginału się nie umywa w żaden sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, widziałem też oryginał czarno-biały. Na szczęście Carpenter nie wzorował się na pierwszym filmie tylko po swojemu zekranizował książkę. Pierwszy film niezbyt był wierny literackiemu pierwowzorowi, a wersja Carpentera dużo bardziej.

BTW ja też jestem nerdem, co widać po moim awatarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niom, Carpenter popełnił majstersztyk. Dla mnie na bank w pierwszej trójce horrorów wszechczasów.

 

Heh, dobrze wiedzieć że gore-fani będą na zlocie ;)

 

BTW ja też jestem nerdem, co widać po moim awatarze.

Właśnie się zastanawiałem od kiedy zmieniłeś avka, co to za kolo..? :bezradny: Czy to "Planeta Małp"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, SPACEHUNTER! :D

 

Czytałem "Who goes there", tak mnie "Coś" zafascynował.

Chyba też wreszcie przeczytam. Zadziwiające jak niewiele ksiażkowych oryginałów horrorów czytałem, biorąc pod uwagę że czytałem sporo. Nawet takie klasyki jak "Frankenstein" czy "Dracula" w książkowej wersji jeszcze przede mną... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Triassic Attack" - nie wiem czy mogę w pełni powiedzieć że "obejrzałem" bo "obejrzenie" filmu zajęło mi ze 20 minut ze względu na całkowite pominięcie dialogów i obejrzenie tylko scen z "dinozaurami", ale dawno się tak nie uśmiałem jak przez te 20 minut :D Dobrze że nic nie paliłem przed "seansem" :D "Sharknado" jest NICZYM w porównaniu z TYM :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miasto Cudów , Zakazane Imperium , Kłamstwa na sprzedaż podobno są dobre , ale jeszcze nie miałem okazji oglądać i czekam na ekranizacje " Amerykańskich Bogów " , podobno serial ma powstać jeszcze w tym roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×