Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzka stonoga

Oglądałam 1 i 2, unudziłam się.

Ja nawet 1 części do końca nie obejrzałam,bo tak mnie obrzydziło,że wyłączyłam.

 

Jak ktoś lubi filmy kręcone z ręki to "Grave Encounters" 1 i 2 część polecam.

 

Ostatnio oglądałam wszystkie części "Laleczka Chucky" miło było przypomnieć sobie co się oglądało za dzieciaka :mrgreen: , teraz w październiku wychodzi kolejna część. Zobaczymy jak się spiszą i czy nie spartaczą filmu po tylu latach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba widziałaś o czym będzie ten film jak zaczęłaś oglądać :P

Oczywiście ,ze wiedziałam,ale chciałam się przekonać na ile rzeczywiście jest ohydny jak słyszałam:P

 

To ja kierując się takim motywem obejrzałem w końcu pół roku temu 2 girls 1 cup, mnie nic nie rusza kiedy mam świadomość zastosowanych rozwiązań w filmie, oglądając film nie łącze tamtejszej akcji z tym jakby to odbywało się w świecie rzeczywistym, w ten sposób nic nie jest w stanie mnie obrzydzić :) To już dokumenty z Discovery gdzie pokazują jak mielą mięso z kilkudziesięciu krów bardziej mi psują apetyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche scyzoryk to metafora że się bronić chcesz?

czy autoagresja?

mi adrenalina skacze jak film horror o tym jak ludzie żyli na świecie gdzie słońce prażyło tak że wszystko

umierało i ludzie nocą chodzili

porwali grupkę osób i jedli ich jak zwierzęta ale potem laska uciekła i pozabijała paru

niezły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche scyzoryk to metafora że się bronić chcesz?

czy autoagresja?

mi adrenalina skacze jak film horror o tym jak ludzie żyli na świecie gdzie słońce prażyło tak że wszystko

umierało i ludzie nocą chodzili

porwali grupkę osób i jedli ich jak zwierzęta ale potem laska uciekła i pozabijała paru

niezły

Psyche?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche., Reiben, nie oglądałem 2 girls 1 cup i dobrze mi z tym ^^

Swoją drogą ciekawi mnie target tego typu produkcji, bo w końcu kogoś musi to kręcić :shock:

 

target tego typu produkcji bardziej mnie brzydzi i przeraża, bo w końcu oni oglądają ten film jak coś realnego, więc to pewnie koprofile :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej a ja będę bronił "Ludzkiej stonogi" pierwszej (bo druga już faktycznie była dupna)! Świetny thriller psychologiczny, i przegenialna gra szalonego doktorka! :)

 

Ja się podpiszę. Nie żeby jakoś bardzo mi przypadła do gustu, ale takie 6/10 nawet bym dał, w porównaniu do masy innych badziewi jak się kręci o podobnym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×