Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie obejrzałem trailer tego czegoś. Nie zachęcił mnie. Oklepane schematy jak w większości horrorów. Przeczytałem też reckę, w której autorka wspomniała, że tak naprawdę nic nie pokazali (newralgiczne miejsca są zakryte bandażami), a ja takie filmy oglądam tylko ze względu na zwierzęcą ciekawość, a nie dla przyjemności. Mi brat coś wspominał o "Obecności", to już bardziej moje klimaty grozy (sądząc po zwiastunie), chociaż podobających mi się horrorów to widziałem może z 5-7 w całym życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam w kinie na najnowszym "Łolwerinie", lubię wszyskie części xmenów a ta podobała mi się szczególnie. Mój M. narzekał, ze za mało mutantów, supermocy itd, ale moim zdaniem to działało na korzyść filmu. Fajne klimaty, Japonia, sceny walki ciekawe, historia interesująca i (spoiler) scena łóżkowa z Hugh Jackmanem............. :twisted::twisted: . Fanom gatunku - polecam.

 

Dziś za to zapodałam sobie "Gangster squad" - świetny film akcji, gangsterzy, mafia, skład policjantów z zasadami, krew, zasadzki, strzelanka. Bardzo przewidywalny ale i tak się fajnie oglądało :)

 

Następny w kolekcji z Ryanem Goslingiem..... :oops: , Crazy Stupid Love ............ powiem tylko tyle dziewczyny MUSICIE TEN FILM OBEJRZEĆ!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, ludzka stonoga 2 ? Jedynka nie zrobiła na mnie wrażenia :mrgreen:

"Dwójka" jakaś taka bez klimatu, nastawiona na exploit. A w jedynce autentycznie można było się wczuć w tych nieszczęśliwców, jak oglądałem to ryłem sobie beret rozmyślaniem jakie to musiało być uczucie - bo historyjka nie należała bynajmniej do straszliwie nierealistycznych (Gary Heidnik - if you know what I mean...).

 

rotten, ja filmy z flakami oglądam albo dla beki (Evil Dead; Braindead) albo jeśli krwawa łaźnia ma mieć jakieś głębsze znaczenie (Martyrs; The Saw (pierwszy)). Ze zwierzęcej ciekawości to raczej oglądam prawdziwe nagrania z bestgore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader,

Beki z flaków nigdy nie miałem i chyba mieć nie będę ;) . Co innego z brutalności, szczególnie w animacjach. Siedzi u mnie ten Martyrs na dysku już z parę tygodni, mówisz, że jakaś głębia nawet w nim jest? Może w końcu go ruszę, chociaż "BB" niedawno wystartował, więc mam 2 odcinki do obejrzenia. Widziałeś już, bo chyba też to oglądasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam do obejrzenia jeszcze "Kronika Opętania" i "Mama" .

 

Mi się ani jeden ani drugi nie podobał, chociaż 'Mama' miał nawet śmiechową końcówkę, która poprawiła mi na chwilę humor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader,

Beki z flaków nigdy nie miałem i chyba mieć nie będę ;) . Co innego z brutalności, szczególnie w animacjach. Siedzi u mnie ten Martyrs na dysku już z parę tygodni, mówisz, że jakaś głębia nawet w nim jest? Może w końcu go ruszę, chociaż "BB" niedawno wystartował, więc mam 2 odcinki do obejrzenia. Widziałeś już, bo chyba też to oglądasz?

Owszem, polecam Martyrs bardzo bardzo. Jeśli nie miałeś beki z flaków to nie wiem, może po prostu nie trafiłeś na odpowiednie filmy, tu polecam klasyk Petera Jacksona "Martwica Mózgu", film jest tak czarną komedią i do tego tak zaprawioną gore, że nie wiadomo miejscami czy się śmiać czy rzygać :D

 

A Breaking Bad już pierwszy odcinek widziałem, właśnie zasysam drugi bo sobie przed chwilą właśnie uświadomiłem że była premiera a wyleciało mi całkiem z głowy przez zlot i koncert :) Nie spoilując niczego: JEST NIEŹLE! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, Mama to horror w stylu sierociniec?

 

Jakoś nie potrafię odnieść jednego do drugiego :P Sierociniec podobał mi się bardziej, przez klimat, tą tajemnicę, którą nie było tak łatwo rozwikłać oglądając, Mama jest wg zdecydowanie zbyt dosłowna i przewidywalna, jedyne co nie było dla mnie przewidywalne to to, że tak pojadą z absurdem i jeszcze większą dosłownością na końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader,

że nie wiadomo miejscami czy się śmiać czy rzygać

No to nie wiem czy się odważę, nie chcę umrzeć zachłystując się rzygowinami podczas śmiechu. ;) Kiedyś planowałem zazwyczaj coś bardziej klasycznego.

 

Nie spoilując niczego: JEST NIEŹLE! ;)

Uff, to może będę miał ciut rozrywki wieczorem. Też mi wyleciało z głowy bo większość premier serialowych startuje we wrześniu. Na koniec może łyknę tego Martyrsa jak dam radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi wyleciało z głowy bo większość premier serialowych startuje we wrześniu.

Dla mnie "najgorsiejsze" jest to że i Dexter i Breaking właśnie ruszyły z ostatnimi odcinkami - za dwa miesiące nie będę miał co oglądać :/

 

A, nie, na szczęście South park ma kontrakt do 2015 roku :D Ale tylko na 10 odcinkowe sezony... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×