Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też dzisiaj mam dziwny nastrój...ale jakoś sobie radzę. W przyszłym tygodniu mam dzwonić do ośrodka psychoterapii, może będzie jakiś wolny termin na konsultację. O dziwo/???/, niepotrzebne skierowanie...ośrodek niedaleko mojego domu i jeszcze w ramach NFZ :mhm::mhm:

Chcę dowiedzieć się, jak sobie radzić z rozpoznanym przeze mnie problemem...

Jeśli ktoś z Bemowa potrzebuje pomocy, mogę podać linki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominiko92, tak słyszałam o tym z relacji Znajomych, którzy wrócili z koncertu zachwyceni.

Ja mieszkam bliżej linii tramwaju 20, zresztą to już moje drugie mieszkanie na Bemowie..a Ty, jak sądzę, gdzieś w okolicach Chomiczówki....

 

-- 14 maja 2012, 18:34 --

 

Też już wspominałam o problemie mieszkania w centrum Warszawy...przez 2 lata mieszkałam na Grójeckiej...koszmar!!!!

Bemowo to spokojna dzielnica...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, mniej więcej tak :) zawsze lepiej niż centrum. spokojniej.

 

a co robię? patrzę jak królik biega po mieszkaniu, psiak niestety znowu pojechał do weta bo mu się ropka z oczka leje :(

 

jasaw, w każdym razie skoro mieszkasz na bemowie i teraz masz psiaka to odradzam klinikę 24h na powstańców. bardzo, bardzo złe opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, nie jest aż tak źle. Te kropeczki to takie przyzwyczajenie, nie zawsze znaczące cokolwiek.

Ale ostatnio rzeczywiście martwi mnie trochę sprawa lęku przed wyjściem. W ciągu dnia, w domu, nie mam problemów raczej, funkcjonuję bez zastrzeżeń, ale kiedy znajdę się poza domem, mimo zrelaksowania, odprężenia, mam blokady. Dlatego chcę zasięgnąć rady psychologa.

Wiem, że w moim przypadku, po pozbyciu się innych sprzeczności, problemów wewnętrznych, prawie pełnej harmonii, odzywa się schowany głęboko, stres związany z chorobą n------rową. Tego chciałabym się pozbyć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominiko92, dziękuję moja droga za zainteresowanie... :uklon:

 

-- 14 maja 2012, 20:00 --

 

dominika92, ja też naprawdę w to wierzę, potrzebuję wsparcia specjalisty, ponieważ w jakimś momencie nasze możliwości kończą się. Ja, mimo wszystko, jestem optymistką :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×