Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

dobra nie wchodzę tu już bo jeszcze badziej mam ochotę z okna skoczyć...

ja mam kurwa gorzej... jestem 2km od sceny a nie mam kasy na bilety

czujesz ten ból????

Ty byś musiała dojechać,a ja mam na miejscu i nie mogę iść :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy koncert na jakim byłem to pierwszy koncert Rolling Stones'ów w Polsce - 1967 Sala Kongresowa w Warszawie. Się działo!

 

Według legendy, honorarium za koncert Stonesi przeznaczyli na wagon polskiej wódki, który został jednak odesłany przez brytyjskich celników do Polski, gdzie przez wiele lat służył pracownikom Pagartu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja też bym bardzo chciał być na Poniedziałkowym Koncercie Bryana Adamsa. I nawet nie mam daleko... Ale niestety (albo może i stety :P) w Niedzielę wieczorem jadę nad Morze... Także nie będzie mnie niestety tym razem... Ani pewnie następnym, ani następnym... :P Ale to nic... Jak wrócę do domu (24.06.2011) to idę ze znajomymi na koncert Cochise. Jest to zespół dowodzony przez znanego pewnie co po niektórym Pawła Małaszyńskiego (z tych Małaszyńskich :P). A oto próbka ich możliwości

[videoyoutube=IcqPpPiOjMw][/videoyoutube]

 

Może to nie jest tak genialne jak niektóre utwory B.A., ale sami przyznacie, że nie jest też najgorzej... Szkoda, że takiej muzyki nie ma w mediach. Nie ubliżając nic Bryanowi, bo daleki jestem od tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×