Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

tahela, zablokuj tę osobę i więcej o tym nie myśl. Nie warto...

 

-- 09 sty 2015, 16:06 --

 

A ja się właśnie zastanawiam, co to za polecony do mnie przyszedł, patrząc na zawiadomienie z poczty... i zmęczenie bierze górę po porannej pobudce i uczeniu studentów... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przewalam kolejny bezproduktywny dzień (prawie, bo zarobiłam AŻ 30 zł), uwieńczyłabym go piwem, ale jestem na antybiotyku i ponoć wyskoczą czerwone plamy i się spocę, więc przewalam na trzeźwo, meh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wel2, No właśnie dużo narysowałam. Siedziałam do rana. Różne formaty. od największych po metrze z hakiem, po najmniejsze czyli zwyczajne a4. Tak mnie wzięło że nawet pomalowałam szybę na drzwiach.

Wiesz, nawet nie wiedziałam że takie coś istnieje- że tak się nazywa.

Dużo siedzę na deviantarcie i to bardzo inspiruje- chyba aż za bardzo. Mimo tego, trudno jest mi zdecydować co mogłabym zrobić- by nie wyrażało negatywnych emocji. Bardzo nie lubię naśladować innych, więc nie oglądam instruktaży. Ogólnie to w warsztacie nie jest chyba tak źle..Tylko mam hamulce i ogólnie boję się i wiecznie jakieś pretensje mam do siebie.

 

Co teraz robię? obiad podgrzewam :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słucham teraz sobie tych dwóch kawałków przy maksymalnej głośności i głośniki pięknie wibrują, aż w serducho idzie :105:

 

[videoyoutube=OXpd0WBl7X8][/videoyoutube]

 

[videoyoutube=kwlWRPEx4W8][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×