Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmyślam. Własnie mi się przypomniało, że w Sylwestra nie dość, że się wstawiłem, to jeszcze usiłowałem tańczyć, śpiewać oraz paradowałem w blond peruce i kapeluszu, a nawet pozwoliłem na robienie sobie zdjęć. Wrrrr... Czas najwyższy na powrót do leków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, niewiele chyba mozna oczekiwac od kogoskto jedynie iesciami potrafi wymachiwac hociaz potrafia tez pozytywnie zaskoczyc ..mnie np MIchalczewski

 

-- 03 sty 2015, 14:56 --

 

o rany straszne zjadlam litery :P piesciami mialo byc i chociaż

 

Candy14, ogólnie nie chodzi o to, że ci ludzie w zdecydowanej większości to debile. Ale jednak w niektórych przypadkach nic, jak tylko się za głowę złapać... :?

Nigdy się wcześniej nad tym głębiej nie zastanawiałem, ale teraz widzę w jak cholernym kwasie nieraz trzeba się babrać, chcąc rozwijać swój talent w dyscyplinach typu właśnie boks etc... :?

 

W temacie wątku, podsumowuję swój dzień... A może i daleko dalej w tych podsumowaniach próbuję sięgnąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmyślam. Własnie mi się przypomniało, że w Sylwestra nie dość, że się wstawiłem, to jeszcze usiłowałem tańczyć, śpiewać oraz paradowałem w blond peruce i kapeluszu, a nawet pozwoliłem na robienie sobie zdjęć. Wrrrr... Czas najwyższy na powrót do leków.

nie wierzę :D.Ale czy to źle że się dobrze bawiłeś?czy może dla ciebie to nie była dobra zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usiłuję zrobić porządek z otworzonymi kartami w firefoksie. Więc czytam te wszystkie artykuły co sobie odłożyłam na później - mam wrażenie że nic a nic nie widać końca

a kilka dni temu robiłam szybkie porządki i przekopiowałam mnóstwo artykułów do innego programu, i pozamykałam te karty

 

i wciąż mam tak dużo kart otwartych :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmyślam. Własnie mi się przypomniało, że w Sylwestra nie dość, że się wstawiłem, to jeszcze usiłowałem tańczyć, śpiewać oraz paradowałem w blond peruce i kapeluszu, a nawet pozwoliłem na robienie sobie zdjęć. Wrrrr... Czas najwyższy na powrót do leków.

nie wierzę :D.Ale czy to źle że się dobrze bawiłeś?czy może dla ciebie to nie była dobra zabawa.

 

Ja też nie wierzę :D Nawet sobie już ufać nie mogę... 8) Bawiłem się nieźle. Ale dla mnie to trochę zbyt wiele i kompletnie do mnie nie podobne, więc jak sobie wszystko przypominam, zaczynam mieć "kaca". Ale chyba dobrze, że pierwszy raz od kilku lat wyszedłem w Sylwestra do ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×