Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

objawy czego depresji czy Ecitalopranum ? Depresji pisałem wcześniej a tego leku to to że : śpię do 10 i tak bym przestał cały dzień zapominam się np. gdzie położyłem klucze albo byłem w sklepie po chleb i sok rozpuszczalny w wodzie i poprosiłem o "rozpuszczalny chleb" trudno mi się na czymś skupić impotencja i nie przejmuje się już brakiem pracy i komornikiem a pracy szukać mi się też nie chcę

 

-- 21 wrz 2015, 19:46 --

 

a jak się przeziebilem to jakie leki mogę brać dodatkowo ?

 

np. taki gripex ferwex czy ibuprom mi nie zaszkodza ???

 

przepraszam za chaotyczne pisanie ale trudno mi się skupić

 

kiedy mi to minie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nie przejmuje się już brakiem pracy i komornikiem a pracy szukać mi się też nie chcę

 

 

Lol, teraz już wiesz, Dominik na czym polega lecznicze działanie leków z grupy SSRI.

 

W nawiązaniu do posta nowak.teodor przypomniało mi się, ze escitalopram znaczaco pogorszyl moja sprawnosc intelektualna. Wystarczył tydzien na fluwoksaminie, aby odzyskać nie tylko potencje seksualna, ale i umysłową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba AntyLol :P

zasada "wesołego impotenta" na depresję !!! ;)

no ale na lęki działa OK :) człowiek niczego nie boi się i niczym się już nie przejmuje w b. krótkim czasie - to może to jest "sukces" popularności Esci...

 

chyba porozmawia z moja Panią Dr. o zmianę tego esci na np. sertraline albo fluoksetyne coś z dopaminą

 

a Wy co sądzicie ? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jutro idę do Pani Dr. i będę negocjować inny lek fluo albo serte bo po esci jestem senny może nie mega ale najchętniej bym leżał cały dzień w łóżku i jestem taki spowolniony ALE lęki 0 ostatnio byłem w kilku miejscach i bez stresu patrzyłem ludziom w oczy - co kiedyś było dla mnie małym problemem :D no i jeszcze ta "kastracja" mój "mały" też cały dzień śpi i nie wstaje ;):(

 

-- 22 wrz 2015, 10:58 --

 

Tylko że ja nie wiem co dla mnie lepsze Serta czy fluo ???

Fluo czy serta ??? ... a może Wenlafaksyna ???

 

-- 22 wrz 2015, 11:34 --

 

anksjolitycznie => paroksetyna * escitalopram * sertralina * fluoksetyna <= aktywizująco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro będę optował za zmianą leku esci na coś innego :)

 

co najbardziej mi polecać :D ?

czemu zmieniasz, może niech Ci dodadzą bupropion na skutki uboczne esci

 

-- 22 wrz 2015, 15:29 --

 

to dobry lek na sprawy nerwicowe

bo esci mnie muli bez aktywizacji i może na lęki jest spoko to reszta jest niebardzo przynajmniej ja tak mam :?

 

a wcześniej brałem serte + ami vp bo tak zalecił mi mój genialny dinozaur a potem kazał jeść 2 x ssri i teraz mam uraz do mieszanek... bo nie wiem jak działa sama serta + dodatkowo kiedyś brałem fluo i zaktywizowało mnie spoko no ale lęki nie minęły mi wtedy tylko pojawiła się motywacja ponad lękami ale stałem się milczacy tzn. przestałem zgadywać do ludzi jak kiedyś... a chciałbym żeby to mi wróciło na 100%!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również idę jutro do psychuszki. Na 20.00.

 

-- 22 wrz 2015, 16:40 --

 

kiedy mi to zamulenie minie ??? i jakie leki mogę brać dodatkowo na przeziębienie i grypę ???

 

Prawdopodobnie nigdy. Tak działa ten lek. Przy 5 mg escitalopramu mozesz brac wszystkie leki na przeziebienie za wyjatkiem zawierajacych dekstrometorfan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co bardziej polecać esci czy fluoksetyne czy sertraline ...

 

tylko nie wiem dlaczego fluo jest tak ostatnio mało popularne ? ma 500 stron a serta czy esci ponad 1 000 stron co się stało ze starym prozackiem ?

fluo może ci nasilić lęk. Nie zawsze tak jest ale.... stąd jest ryzykowny, poza tym wolno zaczyna działać, po 5 tyg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co bardziej polecać esci czy fluoksetyne czy sertraline ...

 

tylko nie wiem dlaczego fluo jest tak ostatnio mało popularne ? ma 500 stron a serta czy esci ponad 1 000 stron co się stało ze starym prozackiem ?

fluo może ci nasilić lęk. Nie zawsze tak jest ale.... stąd jest ryzykowny, poza tym wolno zaczyna działać, po 5 tyg.

no i bardzo dziękuje za odpowiedź i opinię :)

 

-- 22 wrz 2015, 20:21 --

 

Ehhhh Dominik_wot....

what Ehhhh Lu_80 jak się leczysz kilkanaście lat to może Tobie wsio ryba i myślisz że wszystko wiesz najlepiej... :evil: to powiedz albo przypomnijmy sobie jak Ty też zaczynaleś :twisted: co Ty na to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gripex ma w skladzie DXM, ktory w polaczeniu z SSRI moze wywolac syndrom serotoninowy. Jest to wysoce nieprawdopodobne przy tak niskich dawkach, ale lepiej weź zwykly ibuprom, paracetamol czy pyralgine.

 

-- 22 wrz 2015, 20:52 --

 

 

Powpisywalem tam wszystkie leki, jakie zazywam, i wyszlo mi, ze przyjmuje zabojcza kombinacje :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×