Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

Achino i reszta. Co to ma być? Towarzystwo wzajemnej adoracji? Przenieście się na forum o gejach itd. To jest inne forum, delikatnie mówiąc wypierd.... stąd bo zgłosze do moderatora.

 

Nie popłacz się tylko. ;)

Popłacze się i utopię cie w swoich łzach ty cio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, jestem. Choć określenie pedał uważam za pejoratywne i go nie lubię.

Zastanawiam się też skąd u ortodoxów takie zainteresowanie sprawami życia osobistego innych.

dzięki Lu za odpowiedż . To tylko moja czysta ludzka ciekawość , nie łącz tego z religią itd.

To czy nie ma faceta w 100% hetero to już Twoje zdanie ( żadne naukowe ) .

Mnie osobiście seks z faceta z facetem obrzydza aż do wymiotów ( co nie znaczy ,że mogę szanować geya jeśli jest uczciwym i prawym człowiekiem ).Tyle w temacie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Lu .

jednak wiesz zauważyłem ( przynajmniej na Forum ) ,że dla Geyów seks jest bardzo ważny ,,, dlatego tak bardzo lawirują( dobierając leki ) by byc zdrowym , ale i seksualne "sprawnym "

Dla mnie to piorytetem jest byc zdrowym , dopiero pózniej jest seks małżeński .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, zaznaczałem, że nie jest to moje zdanie. Nie musisz tego przyjmować. Ja nie będę walczył o to jak o niepodległość ;)

 

a czyje możesz napisać no bo się na nie powołujesz co dla mnie osobiście jest bardzo wątpliwe ...

 

hmm ...

 

no i to dosyć karkołomne twierdzić że każdy chłopak jest w iluś % homoseksualny bez podawania źródła

 

ale w sumie to naprawdę nie moja sprawa ;) no i nie mój interes :P

tak tylko z ciekawości pytam :D

 

no bo ja sobie nic takiego przypominam :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źródło.. Mam teraz deptać do biblioteki? Masz ochotę, poszukaj :)

nie nie mam najmniejszej ochoty na to :P tylko wydaje mi się osobiście to tak niedorzeczne że chętnie bym się dowiedzial kto gdzie i kiedy takie mądrości wymyślił ...

w dobrych opracowaniach psychologicznych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Achina, Dominiki woty i inne gnojki którym rzekomo ubliżam ( a ja piszę prawde tylko). Weźcie sobie cos na podniesienie libida i ...cieszcie się . ale stąd wypad bo to forum dla chorych, nie dla innych.

 

a Ty umiesz czytać ze zrozumieniem !!! i teraz dopiero mi ubliżasz ! :-V ...

 

bo ja jestem w 100 % heteroseksualny i podobają mi się tylko kobiety !! dlatego się zastanawiam co to za herezje że każdy facet jest w iluś % homo :P

 

jednak co kto robi i z kim to już nie mój interes ...

 

dosłownie ;)

 

-- 03 paź 2015, 21:06 --

 

PS. Dominik_wot Ty gnoju jak już a nie Dominiki woty :P;)

 

-- 03 paź 2015, 21:17 --

 

 

 

-- 03 paź 2015, 21:20 --

 

zresztą ja stąd spadam ;) pozdro dla moda:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źródło.. Mam teraz deptać do biblioteki? Masz ochotę, poszukaj :)

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kontinuum_seksualne

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Skala_Kinseya

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Tabela_orientacji_seksualnej_Kleina

 

-- 03 paź 2015, 22:03 --

 

Spoko Lu .

jednak wiesz zauważyłem ( przynajmniej na Forum ) ,że dla Geyów seks jest bardzo ważny ,,, dlatego tak bardzo lawirują( dobierając leki ) by byc zdrowym , ale i seksualne "sprawnym "

Dla mnie to piorytetem jest byc zdrowym , dopiero pózniej jest seks małżeński .

 

Seks dla gejów jest bardzo łatwo osiągalny. Umówienie sie z kims na seks nie nastrecza zadnej trudnosci. Nie potrzeba randkowac, robic podchodow. Facet nie stawia oporów, tak jak kobieta, facet ze swej natury jest bardziej zainteresowany seksem niż kobieta. Stad tez w relacjach gejowskich jest o wiele więcej seksu niz w wsrod heterykow i seks stanowi bardzo ważną częścią ich życia.

 

Zdrowie seksualne jest integralna częścią zdrowia fizycznego i psychicznego. Według mnie nie można być zdrowym psychicznie, będąc oziębłym impotentem. Ale to moje prywatne zdanie.

 

-- 03 paź 2015, 22:07 --

 

Achina, Dominiki woty i inne gnojki którym rzekomo ubliżam ( a ja piszę prawde tylko). Weźcie sobie cos na podniesienie libida i ...cieszcie się . ale stąd wypad bo to forum dla chorych, nie dla innych.

 

Znalazlem piosenke do Ciebie.

 

Unstoppable - jestesmy nie do zatrzymania

 

 

Buziaczki :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast się kłócić odpowiecie mi na pytanie jaki ssri brać nalepiej na poprawę pewności siebie i gadatliwość

Nie wiem. Nie wiem czy wogóle SSRI dają pewność- chyba za dużo tych uboków, to bardzej przypomina lekkie "odkorowanie" . A co escitalopram nic ci nie zaskakuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale to nie jest forum dla zboczeńców czy homoseksualistów. Nie zaśmiecajcie proszę wątku postami nie na temat.

 

PS. Polecam przeczytać książki "Kinsey – seks i oszustwo" Judith Reismana i Edwarda W. Eichela czy "Zdeprawowani moderniści" E. Michaela Jonesa. Teorie Alfreda Kinseya są już od dawna nieaktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×