Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

To jest jedna stala rzecz,ktora mnie motywuje.Wiem ze codziennie musze isc do pracy i nie ma nawet wymowki.Chodzę nawet jak jestem przeziebiony czy lekko chory i chocbym byl w mega depresji to pojde i tak.Nie zdarzylo sie mi opuscic ani jednego dnia z powodu choroby.Nawet jak bylem na odwyku benzo to caly czas pracowalem nie biorac wolnego.Chyba tak na prawde jedyna rzecz ktora jest wykonywana bez wzgledu na okolicznosci.

 

Brak motywacji sprowadza Cie do jeszcze glebszego dolka niz jestes i z czasem staje sie nie do zniesienia.Ale to kwestia indywidualna i podejscia danej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja we czwartek wyjezdzam na 4 dniowa impreze.Mam nadzieje,ze jakos przezyje ten maraton i nie odbije sie to powaznie na moim zdrowiu :? .Będe w towarzystwie gdzie nie moge złapać zamułki.Bedzie ciezko,ale moze dam rade.

 

Rambo - moze ta dzialeczka to dobry pomysl.Zajmiesz sie czyms i bedziesz mial konkretny cel.Ja staram sie wyznaczac sobie takie male cele do ktorych staram sie dazyc.Moga to byc drobnostki,ale zeby robic cokolwiek.To pomaga przetrwac ale niestety gdy przychodzi faza glebokiej depresji to juz nic nie jest w stanie pomoc i trzeba to przeczekac/przespac/znieczulic sie czyms.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po zapalenie pluc to nic ciekawego,ale powinnas szybko stanac na nogi.Wszyscy dzisiaj u lekarzy jak widze ;) .Ja wybieram sie w lutym z NFZ a potem to juz tylko wizyty prywatne.Dopoki sa refundacje za leki i wizyty prywatne u mnie w zakladzie to trzeba korzystac.

 

Jutro planuje ten wyjazd ale zobaczymy jak bedzie.Jak to Amon napisal - ultra rapid najwyrazniej u mnie wystepuje w tej chwili tak wiec nigdy nic nie wiadomo.Wiem ze dolowanie sie i izolowanie w domu na pewno nie polepszy mojego stanu.

Wole zrobic mini-maraton na benzo niz siedziec zmulony w domu,zadreczac sie i dolowac.

 

Alkoholu nie tkne przed sobota,a moze i wogole.Jedna z glupszych i bardziej szkodliwych uzywek dostepnych na rynku.Juz wole zjarac sobie kilka blantów :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×