Skocz do zawartości
Nerwica.com

Strach przed schizofrenią


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Magi43, :roll: tiaaa a stabilizatory nastroju to co są cukierki? A terapia to co? też jest be? Oddziały Leczenia Zaburzeń Osobowości dla kogo powstały?

No pewnie najlepiej nic nie robić i wmawiać całemu światu, że jest się tak bardzo chorym.....znam parę osób z borderem, nie jest łatwo ale starają się to leczyć i im wychodzi...ale skoro jesteś najmądrzejsza - twoja sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka,

 

a co to pomoże? border jest nieuleczalny. Schizofrenia to pryszcz. Schizofrenik to to samo co naćpany zdrowy człowiek, jak się grzybków nażre to ma haluny i tyle. A border to nastrój zmieniający się co 5minut, użalanie się nad sobą jak widzicie ja to robię , obcinanie się na łyso, niepewność własnej płci. Ja już tyle rzeczy narobiłam że całe miasto mnie zna :why:

 

 

Jakie leki są na przekonanie o własnej płci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah,

 

No ale ja nie mogę się pogodzić że przez bordera jestem GRUBA i ŁYSA i nie mam chłopaka. Wszystkie inne choroby to pryszcz w porównaniu z borderem. Osoby z CHAD są szczęśliwe, lekką ręką wydają pieniądze, bawią się a później tylko zwykła deprecha

 

 

JA MAM TYLE WROGÓW ŻE MI GROŻĄ ŚMIERCIĄ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magi43, Wybacz, ale zachowujesz się , jakbyś licytowała,że Twoje zaburzenie to największego kalibru zaburzenie na świecie.

Dziewczyno ogarnij się.

Co zrobiłaś,żeby sobie pomóc?

 

I nie mów,że wolałabyś mieć schizę czy inne zaburzenie...bo nie wiesz co mówisz.

A nawet,jeśli cierpisz, w co nie wątpię......to co....mam sie nad Tobą użalać? Do czego to doprowadzi?

Zapisz się do lekarza, psychiatry, niech Tobie dobiere odpowiednie leki i bierz się za terapię. Borderline to też zaburzenie osobowości i dzięki Bogu leczy się to aburzenie tylko poprez psychoterapię.

Na co Ty czekasz? Na oklaski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magi43, Jesteś tak ograniczona, że aż mi Ciebie żal. :roll:

 

Ja się codziennie modlę do Boga żeby mieć psychozy a on podły mnie nie chce wysłuchać :why:

Pomódl się lepiej o rozum a nie o psychozę. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Border nie jest gorszy od CHAD,zreszta co to za licytacja....

To,że ktos jest gruby i lysy,nie oznacza,że jest chory psychicznie,nie widze powiazania..

Cos jest na rzeczy,tak jak lekarz powiedzial to pewnie psychoza,ale bordery się tak nie zachowują-tego możesz byc pewna :-|

 

[Dodane po edycji:]

 

Pluto,

 

Już mi nie tyle o wygląd chodzi co o bordera. Wolałabym wszystkie inne choroby psychiczne/zaburzenia osobowości niż bordera, bo tak to bym miała chłopaka a tak to jestem sama. Pokocham chłopaka i znowu mi się będzie wydawać że jestem lezbijką i z nim zerwę. Zapuszczę włosy i znów zobaczę męskie rysy w lustrze i zgolę się na łyso. Tak to jest mieć bordera

 

 

Jak to jest border to ja jestem kielbaska śląska-nosz kurwa mać.

Nie dziwie się,że lekarze blagają o nie wystawianie sobie diagnoz samemu i z pomocą neta.Przecież to można pierdolca dostac jak sie czyta te brednie..Już pomijam fakt,że border nie jest niczym najgorszym-ale Ty nie masz dziewczyno bordera,tu nawet nie ma miniznamiona tego zaburzenia-miewasz jawne psychozy.Czyli wg Twojego myslenia powinnas zaiwaniac do Czestochowy na kolanach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, tyle tu ludzi z roznymi zaburzeniami (z borderem rowniez) i nikt nie szaleje tak jak Ty Magi43. Bez watpienia jest jednak jedno - że cos Ci jest i chyba potrzebujesz pomocy zeby sie ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magi43, jak ja Ciebie przeczytalam to sie usmialam :mrgreen: Moze jestes i gruba i lysa, ale najwazniejsze ze zdajesz sobie sprawe z tego ze cos sie z Toba dzieje niepokojajacego. Zaraz przeczytam wczesniej i dopisze.

 

[Dodane po edycji:]

 

Znam dwie osoby ze schizofrenia, sa pod opieka psychiatry, biora leki, sa samodzielne i dobrze funcjonuja w spoleczenstwie, najwazniejsze to sie leczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

prócz osobowości histrionicznej mam zespół urojeniowy ,ale mam w dupie leczenie ,wygodnie mi z tym żyć ,nie muszę się uczyć ani pracować ,odegram komedię i wszyscy się litują nade mną ,fajnie mi z tym ,nieraz widzę Edwarda w lustrze i latam na panienki ,ścinam włosy na chłopaka i git ,mówię Wam jest super ,wolny ptak

osobowo-histrioniczna-a-urojenia-t24289.html

Tyle w tym temacie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×