Skocz do zawartości
Nerwica.com

skutki ogromnego stresu/fobii


dywyndynyfar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 20 lat, cierpie na fobie społeczną, studiuje, a ze studiuje to jestem skazany na kontakt z ludzmi a tym samym na stres, czasami mniejszy a czasami ogromny. Pewnego dnia zaczeła mnie bolec głowa, pojawiły sie niekontrolowane ruchy np głowy, ręki (jeden ruch na jakis czas)są rzadkie, ale są. Bardziej uciążliwe są te bóle.

Nie ma żadnej zasady co do czasu pojawienia sie w dniu takiego bólu, jedynie rano gdy wstaje z łóżka czuje się dobrze. Ból głowy moze trwac do konca dnia, a własciwie najczesciej tak jest. Czasami czuje nacisk na czoło i drga mi nos(tak to odczuwam, jest to niewidczone chyba). w Tym momencie boli mnie głowa nad prawym uchem i odczuwam ten nacisk, przed chwila pare razy mi drgnął policzek.

 

Ogolnie codziennie boli mnie głowa, nie ważne czy przebywam wsrod ludzi(własciwie to coraz lepiej sie czuje jesli chodzi o tą fobie) czy nie. Poza tym moj kręgosłup nie jest w najlepszym stanie, moze to ma jakies znaczenie.

 

Niech mi ktos powie co jest ze mną, z gory dzięki za wszelką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem w 90% pewien ze wina nie lezy w ciele, byłem u ortopedy to mi powiedział tylko co mam robic zeby poprawic swoja sytuacje. Odkąd zacząłem studiowac to wszystko się zaczeło. Dzięki za zainteresowanie, na pewno pojde i tak do lekarza rodzinnego, chociaż wolałbym tego uniknąc.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dywyndynyfar, masz napieciowe bole glowy. To od stresu, wtedy spinasz miesnie, i glowa boli, z tylu, nad uszami, moga byc jakies drzenia, itd. Niestety na to zwykle leki nie pomagaja, mi jedynie na to pomogl lagodny lek uspokajajacy zapisany od psychiatry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bule głowy polecam SOLPADEINE rozpuszczalną dostępną bez recepty. Jest naprawde super wręcz fenomenalna na silne i tępe bule głowy pomaga dosownie w 10 min. A ten rodzaj bulu głowy bierze się zazwyczaj z wysokiego ciśnienia i pulsu. Jak zacznie Cię boleć głowa to zmierz sobie nie tylko ciśnienie i puls ale też temperature czy nie nie masz stanu podgorączkowego bo leki często ją wywołują. A co do fobi społecznej to Ci napewno przejdzie. Pamiętaj że fobia społeczna bierze się z niskiej samooceny i strachu przed oceną przez innych. Można to spokojnie naprawić na psychoterapii. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×