Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problemy z Żoną!


Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy partnerami. 'Nie pozwalam' - nie muszę nie pozwalać bo on nigdzie nie chce chodzić to w czym problem? Mam go zmusić żeby sobie kolegów znalazł i z nimi łaził? Cieszy mnie to że nie mam Włóczykija, jestesmy szczęśliwi i kochamy sie najmocniej na świecie a to najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zainteresowany teamtem chyba sobie dorował ;) albo posłuchał któreś z rad .... a czy Wasze związki są takie idealne, każdy ma swoje przyzwyczajenia, nie można tak jednoznacznie stwierdzić co jest normą w zwiazkach, daj babie albo chopu wolność a już będą kombinować ;) Troche zasad musi być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwiazek to nie wiezienie, nie mam co prawda za wielu znajomych ale czasem odwiedzam kolezanke, czy idziemy z ludzmi z pracy na jakas impreze, i nie wyobrazam sobie ze partner mi zabroi spotkan z kolezankami czy znajomymi.

jestem domatorem i leniem i lubie siedziec w domu i nic nie robic ale czasem czlowiek potrzebuje gdzies wyjsc i miec troche czasu swojego ktory spedza jak chce, oczywiscie w granicach rozsadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zainteresowany teamtem chyba sobie dorował ;) albo posłuchał któreś z rad .... a czy Wasze związki są takie idealne, każdy ma swoje przyzwyczajenia, nie można tak jednoznacznie stwierdzić co jest normą w zwiazkach, daj babie albo chopu wolność a już będą kombinować ;) Troche zasad musi być.

 

 

Zgadzam sie :smile: Zasady być muszą, bez nich jest chaos.

 

p.s. Odpowiedz na pytanie-tak, mój związek jest idealny i każdemu z Was takiego mogę życzyć :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja, mam tak samo, kilku znajomych na krzyż ;) Akurat oni na szczęście mają zdrowe podejście do związków, a nie latwace :} Człowiek mniej więcej zmienia swoje spostrzeganie raz na cztery lata ...na kilka lat...dobrze, że Wam się układa, że macie swój własny świat, ale lepiej żyć bez 100 % pewności, bo jak nauczyły mnie własne doświadczenia życiowe nie można być pewnym do końca.

 

człowiek nerwica, z tymi zasadami to tak, kiedy coś się kroi na poważnie :} Nie ma rzeczy idealnych, one nam się tylko takie wydają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×