Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kto porozmawia przez GG/PW?


uspiony

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam ;)

Chętnie popiszę na gg. Mogę rozmawiać o prawie wszystkim i niczym. Zwykle skaczę z tematu na temat, jestem ciekawska, bezpośrednia. Lubię osoby "gadatliwe" i nieoszczędne w słowach. Szukam kogoś na czas dłuższy, kto nie oleje mnie po kilku/kilkunastu rozmowach.

Piszcie na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shannon , zapytam z czystej ciekawości ( chcesz to odpowiedz , nie to nie ) . Jeśli jest tylu chętnych co sie ogłaszają do pogadania w tym wątku , czemu któremuś z nich nie odpiszesz tylko sama dajesz "wiadomość" , by do Ciebie pisali?

 

Jasne, że odpowiem :)

Chodzi o to, że gdy do kogoś pisze, to zwykle po jakimś czasie przestaje mi odpowiadać i olewa mnie. Dlatego teraz podkreśliłam, że nie lubię zawierać takich znajomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pisaniem wiele zależy od "chemii". Jeśli trafiamy na odpowiednią osobę to można z nią pisać długo i długo i żadnej ze stron nie będzie to nudziło. Jeśli trafiam na kogoś ciekawego to w miarę możliwości staram się ją zaczepić a że czasem druga strona nie chce to cóż.

Shannon, dasz mi GG na priwie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kim jesteś Salim, bo napisałeś tylko dwa posty, ale gdybyś nawet pobieżnie zapoznał się z moim dorobkiem na forum to wiedziałbyś, że jestem jedną z ostatnich osób które narzekają na swój los. A filmiki które podałeś? Tanie afirmacje, no ale co kto lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×