Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F


mała defetystka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chodzę na terapię dzienną leczenia uzależnień i jestem dumna bo moja terapeutka genialne zaświadczenie mi wydała,że widać u mnie już poprawę,mam silną motywację do życia w trzeźwości i do dalszego leczenia.

Teraz tą motywację będę chciała im jakoś pokazać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bordeline26 ja na 10 mam rozmowę,ale jeżeli będziesz wracała pociągiem z dużą dozą prawdopodobieństwa zobaczymy się gdzieś w CHKatowickiej nie wiedząc o tym : )

 

Hatifnatow5 z tego co wiem trzeba mieć dużą motywację,żeby Cię przyjeli.

Kiedy masz kwalifikację?

Każdy na początku się wacha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie leczą, co najwyżej zmieniają diagnozy: z border --> na narcyza. To ma swoje uzasadnienie, jeśli wziąć pod uwagę, że ludzie trafiają od jednych kompetentnych_że_pożal_się,_Boże do innych kompetentnych inaczej specjalistów. I trafiają sie tam takie perły, jak dziewczyny, ometkowane borderem po tym, jak poinformowały swoją psychiatrę o tym, że robią burdy facetowi ;) Ale statystyki ido w góre!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 napisał(a):

A powie mi ktoś jaki mają tam odsetek wyleczeń?

 

A skąd niby taką statystykę weźmiesz? Musieliby sami pacjenci meldować, czy im to pomogło czy nie, ale dopiero sporo po czasie wypisu z oddziału.

 

__

jak zwykle ,żadnej odpoiedzialności cokolwiek powiedzą , zrobią i jakie zaordunuję leki ,,, no tak to i ja mogę leczyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co spokojnie.

Jakoś jedyne co mnie przeraża to pół roku jakby nie patrzeć "w zamknięciu"

Ja w tamtejszym szpitalu na innym oddziale przeleżałam 2* 1 tydzień i było koszmarnie,ale wiem,że na tym 7f całkowicie inaczej jest.

Hatifnatow5 daleko masz do Krakowa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Czytam forum od ponad 1,5 roku , czuje jak się boicie, ile pytań przed nieznanym ,tutaj już dużo informacji padło na temat jak wygląda cała doba na oddziale :smile: Jednak odczucia są różne ,jak i nasze charaktery,osobowości. Warto spróbować i podjąć terapie ,jeżeli czujecie że inne metody Wam nie pomogły . Niema co jednak wierzyć i tym się ostatecznie sugerować co mówią osoby które tam były. Każdy z nas jest inny i każdy może dogadać się z jednym terapeutą a drugi już się nie dogada z tymże samym panem dr. Także najlepiej zaufać sobie i odpowiedzieć sobie szczerze czego chcemy . Powodzenia życzę . Ja również rozważam pobyt ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×