Skocz do zawartości
Nerwica.com

złość + lęk


wieslawpas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem ze złością. Nie chce jej czuć a ona przychodzi do mnia z samego rana. To akurat uczucie pojawilo sie w momecie kiedy wrocilem z urlopu. Dodam, ze urlop byl dla mnie dużym obciażeniem psychicznym bo przelamalamalem mmostwo swoich lęków. Wczesnie bałem sie ruszyc z Warszawy a w czasie urlpu byłem w Karpaczu, Bieszczadach.

 

Jednak kiedy wrociłem wszystko zaczęło mnie maksymalnie wkurwiać. W pracy zaczęli domagac sie jakies faktury na groszowe kwoty, nowy dyrektor chcial zwiekszyc sprzedaż pojawila sie presja na wyniki, najwiekszy pratner wycowal sie ze wspolpracy ech zreszta szkoda slow. W zyciu prywatnym kolega przelecial moja przyjaciuoke a mnie sie to nie udalo, ustawiczne brakuje mi kasy, mam moto ktore sie psuje i nie moge go sprzedac, mase dlugow. Ech nie ma sensu wymieniac.

 

 

No i teraz o tej zlosci. Budze sie rano i czuje zlosć i to wcale nie myśle o tych powodach o kotrych napisalem wyzej, nie chce czuć tej złości ale nie moge przestąc o niej mysleć. Do tej złości dochodzi też lęk i napięcie. Czy też tak macie? Jak sobie z tym radzić?

 

Pozdrawiam

 

Wieslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×