Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, Ja tylko zgrywam niegrzecznego chłopca , ale ogólnie jestem grzeczny , zawsze byłem pilnym uczniem ( oblałem dwie klasy przez tzw śpiączkę szkolną :lol: ) przeprowadzam staruszki przez jezdnie i nie zażywam używek :mrgreen:

Ale naprawdę w przypadku koleżanki pozory mogą mylić , z wyglądu wydedukowałem , że grzeczna a tu taka zmyłka :mrgreen:

 

-- 25 cze 2012, 01:06 --

 

Sherlock też się czasem może mylić :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, nie jestem wcale taka niedobra, tylko lubie oglądać zdjęcia trupów w internecie, łykac proszki i zalewać się w trupa jak byłam mniejsza to byłam bardzo grzecznym i zamknietym w sobie dzieckiem seryjnym mordercą lalek a teraz wyszło co wyszło... ja sie nie czuje niegrzeczna tylko jebn**ta :D:D

a oblałeś dwie klasy pewnie dlatego, że tak bardzo lubiłeś naukę, że chciałeś uczyć się dłużej ;)

osobiscie też zlewałam szkolę, jednak przechodziłam, bo umialam byc grzeczna w szkole, siedziec cicho i w ogole sie nie odzywac to nauczyciele mnie lubili ( a ja w myslach ich torturowalam i odcinalam im głowy :D) ale to co uczą w szkole jest be, lepiej mieć własne zaiteresowania :D

 

-- 25 cze 2012, 00:14 --

 

Stark, podstępne to za małe słowo, jesteśmy pruderyjnymi, dwulicowym hipokrytkami 8):lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, Mimo to , kobiety nazywa się podstępnymi a nas defetystami użalającym się nad sobą i życiem :mrgreen:

Snejana, Jest jeszcze gorzej niż myślałem :P zastanawia mnie jak to wygląda na zlotach spotkania tylu ludzi o różnych zaburzeniach osobowość i innych przypadłościach :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Zawsze możemy się udać : D.

A to o defetystach - true story.

Snejana, Ja tam wiem że wam nie wolno ufać...

: D

Nikomu nie wolno zresztą ufać ; ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Też tak myślałem o sobie :shock: zresztą mam popieprzoną osobowość , przez którą ciężko ze mną wytrzymać , więc uwierz nie byłabyś najgorsza :mrgreen:

 

-- 25 cze 2012, 01:26 --

 

Zaraz znów się zacznie licytacja kto jest najgorszy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Nie wywołuj licytacji ; ).

"największym" ścierwem,nieudacznikiem - jestem ja .

Pamiętajcie,wy jesteście choć zdiagnozowani i wiadomo że coś z wami "nie do końca ok" - są powody.

ja równie dobrze mogę tylko szukać usprawiedliwienia... : ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, ja jestem zdecydowanie jakimś dziecinnym borderem o dziwnych zainteresowaniach i cieżko przyjaźnić się ze mną dłużej niż rok czy dwa (nieliczynym się udało) a przy zawieraniu nowych znajomosci w zaleznosci od samopoczucia jestem albo bardzo wylewna i otwarta albo zdenerwowana i aspołeczna :(

Stark, czasem dobrze komuś zaufać :)... na chwile :twisted:

 

-- 25 cze 2012, 00:32 --

 

to Stark, wszyscy szukamy uspraiwedliwienia w naszych chorobach...

nie jesteś zdiagnozowany z niczym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, Dobrze nie będę wywoływał licytacji , ale nie zapominaj , że to ja jestem największym ścierwem :mrgreen:

Snejana, A co ja mam powiedzieć osobowość narcy ... manipuluje ludzmi choć już tego nie chce , to po jakimś czasie łapie się na tym , że wciąż to robię , do tego zdarza mi się okazywać arogancje innym ludziom , nie wspominając o chłodzie emocjonalnym , więc widzisz nie jesteś sama :P

 

-- 25 cze 2012, 01:36 --

 

Snejana, Do tego też mam huśtawki nastrojów raz jestem miły dla wszystkich i widzę same pozytywne strony życie , ale i bywają okresy gdy nienawidzę wszystkich w okół i lepiej się do mnie wtedy nie odzywać , co nie oznacza , że w tych okresach jestem wybuchowy po prostu z nikim nie chce rozmawiać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahh jak to dobrze posiedzieć sobie na takim forum w miejscu gdzie wszyscy są/przyznają się do bycia manipulantami i wrednym ścierwem, self-esteem się stabilizuje :D:105:

 

-- 25 cze 2012, 00:37 --

 

Tomcio Nerwica, aa daj spokój, idę we wtorek na omówienie wyników testu na osobowość, boje się, czego się dowiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Ciężko być zdiagnozowanym, jak się w życiu u specjalisty nie było :mrgreen: .

Tomcio Nerwica, Też manipuluje,wykorzystuje, często komuś "współczuje" (w środku mając to gdzieś) czasem naprawdę współczuje,różnie bywa.

Arogancja ? również obecna,a może bardziej "zmierzłość", nienawiść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, Też czasem współczuje , to nie tak , że jestem kompletnie wyprany z uczuć , a na terapii oduczam się manipulacji ludżmi i panowania nad swoim emocjami ;)

Możesz się sam zdiagnozować , ile jest takich testów w internecie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, A bo ja wiem czy coś mi jest,czy nie, czy może tylko szukam usprawiedliwienia dla siebie ^^?

Poza tym, rodzina, nikt nie wie o tym całym burdelu który jest w mojej głowie.

Prędzej czy później pewnie wyjdzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz się sam zdiagnozować , ile jest takich testów w internecie :mrgreen:

ale chodzi o leki albo jakąś terapie :P

 

-- 25 cze 2012, 00:44 --

 

Stark, no to jak Ci nic nie jest to lekarz Ci to powie, prawda? przynajmniej bedziesz miał pewność, ale z tego co Ty tu piszesz to masz depresję jak ch**j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Popapranca, bo o tym drugim nie mialma sie okazji przekonac :P

Ale szczerze jak tak czytam to forum to niewiele osob wydaje się tu byc powaznie 'popapranych', raczej masa tu wrazliwych osob, bystrych, inteligentnych o innym spojrzeniu na świat niż reszta banalnie ludzkosci

 

-- 25 cze 2012, 00:46 --

 

kurwa ale pierd*le ile spać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, :mrgreen: diagnozowałem,ale to równie dobrze może zależeć od dnia.. ; )

Snejana, A gdy powie że nic mi niema?

To chyba strach przed ewentualną prawdą, stracę nie tyle co przed kimś, ale przed samym sobą - ostatnie usprawiedliwienie,wymówkę.

Że cała moja skorupa,sens, to po prostu kłamstwo, i jestem tylko...

czym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, na takie pytania odpowiedzi pomoga udzielic np. terapeuta ;) Ale dobra nie truje Ci, bo sama bym się pewnie namówić nie dała. To był duży plus anoreksji - wylądowałam przez nią automatycznie u specjalisty :roll:

 

-- 25 cze 2012, 00:51 --

 

Tomcio Nerwica, tak się poświęcam dla Was :hide: rzeczywiście dałam się zmanipulować :D

 

-- 25 cze 2012, 00:52 --

 

Stark, Tomcio Nerwica, :papa::papa::papa::papa: dobranoc moi mężczyźni :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×