Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Chwile poczekalem i zobaczylem czy ktos rzeczywiscie mi odpisze. Coz, nie wiem czemu ludzie na tym forum mnie nie cierpia, badz ignoruja, cokolwiek. Dobranoc.

Oj czekałem dzisiaj na to. :D Weź się człowieku ogarnij bo wymagasz czegoś czego sam nie dajesz więc w czym problem?

Płaczesz że każdy cie olewa a nawet dzisiaj mi głupiego "cześć" nie napisałeś.

 

Kurwa, panowie, widzę że tu macie grube loty... "Bo mi cześć nie napisał" Buhahaha :D Czy wy nie możecie ruszyć dupy z przed monitora? Znaleźć żywych ludzi którzy 1. Nie ignorują Was, 2. Mówią cześć kiedy się spotkacie he? Czy to aż tak skomplikowane? Czy Wy jesteście aż tak nieporadni?

 

Przepraszam jeżeli któregoś uraziłem, ale kiedy to się czyta to człowiek się za głowę łapie. To jest forum, u góry macie napisane jakie, i wy wymagacie tutaj uwagi? Żeby co rano każdy się witał?

 

To wygląda jak jakiś kurwa żart :evil:

 

Gdzie są dawne "Nocne Darki" ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwile poczekalem i zobaczylem czy ktos rzeczywiscie mi odpisze. Coz, nie wiem czemu ludzie na tym forum mnie nie cierpia, badz ignoruja, cokolwiek. Dobranoc.

Oj czekałem dzisiaj na to. :D Weź się człowieku ogarnij bo wymagasz czegoś czego sam nie dajesz więc w czym problem?

Płaczesz że każdy cie olewa a nawet dzisiaj mi głupiego "cześć" nie napisałeś.

 

Kurwa, panowie, widzę że tu macie grube loty... "Bo mi cześć nie napisał" Buhahaha :D Czy wy nie możecie ruszyć dupy z przed monitora? Znaleźć żywych ludzi którzy 1. Nie ignorują Was, 2. Mówią cześć kiedy się spotkacie he? Czy to aż tak skomplikowane? Czy Wy jesteście aż tak nieporadni?

 

Przepraszam jeżeli któregoś uraziłem, ale kiedy to się czyta to człowiek się za głowę łapie. To jest forum, u góry macie napisane jakie, i wy wymagacie tutaj uwagi? Żeby co rano każdy się witał?

 

To wygląda jak jakiś kurwa żart :evil:

 

Gdzie są dawne "Nocne Darki" ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są dawne "Nocne Darki" ??

Sama ekipa chyba się cyklicznie zmienia,zależy o kogo kaman.

 

Co do ignorów,mi to lotto,zawsze przecież można jak mówi Miro, wyjść i próbować kogoś poznać,albo też jeśli już siedzi się przy zajebanym pudle,odpalić grę,pooglądać coś na YT,poczytać e-booka whatever :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, czytaj pajacu co pisze a nie piszesz "Was" albo ściągnij tą czapeczke to załapiesz.

 

Słuchaj no ChłoczyQ, ile Ty masz lat? Bo z pisowni wnioskuję że jesteś zakompleksioną 14 latką. Tak więc droga koleżanko, zmień ton, i przepracuj swoje zachowanie na terapii, ponieważ jak na swój wiek to jesteś daleko w tyle. Nie obrażaj ludzi ;)

 

EDIT: Przepraszam, nie zauważyłem twych bajkowych Avatarów, i chyba przeceniłem Cię z wiekiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, sam zacząłeś i odwał się ode mnie i sam śmigaj na terapie albo naucz się czytać ze zrozumieniem. ;)

 

Czytam ze zrozumieniem, w przeciwieństwie do Ciebie, bo widzę młoda damo że kiedy skończą Ci się argumenty sięgasz po wyzwiska. Mam wrażenie że spadając z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ zrobiłabyś sobie krzywdę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, młoda damo to do starej możesz mówić. ;) Jakbyś przeczytał to byś wiedział o co chodzi a tak to /cenzura/ trzy po trzy.

 

No proszę, niepodważalny argument każdego nastolatka "Twoja Stara". Myślę że powinnaś zmienić Avatar na bardziej kolorowy, w tym masz zbyt mało kolorów w kolorach, co może niekorzystnie wpływać na twoje Psychiczne samopoczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, młoda damo to do starej możesz mówić. ;) Jakbyś przeczytał to byś wiedział o co chodzi a tak to /cenzura/ trzy po trzy.

 

No proszę, niepodważalny argument każdego nastolatka "Twoja Stara". Myślę że powinnaś zmienić Avatar na bardziej kolorowy, w tym masz zbyt mało kolorów w kolorach, co może niekorzystnie wpływać na twoje Psychiczne samopoczucie.

 

Skoro taki jesteś zajebisty to po cholere to ciągniesz? Dalej chcesz walki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no, jakie te nerwusy potrafia byc agresywne :105:

 

Zastanawiam się właśnie czy ten człowiek ma jakieś inne argumenty w dyskusji niż "Pajacu" czy też "Twoja Stara" Czy też jest faktycznie aż tak nieporadny, śmielę twierdzić wręcz że ułomny?

 

-- 24 wrz 2013, 01:43 --

 

 

Skoro taki jesteś zajebisty to po cholere to ciągniesz? Dalej chcesz walki?

 

Chciałem inteligentnej dyskusji zwracając w pierwszym dziś moim poście uwagę na Wasze, a w szczególności Twoje zachowanie. Niestety jak widać troszeczkę jakby się przeliczyłem, z tą inteligentną dyskusją w Twoim wykonaniu, ponieważ Twoje wypociny są na poziomie dziecka w wieku przedszkolnym, nie urażając dzieci oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no, jakie te nerwusy potrafia byc agresywne :105:

 

Zastanawiam się właśnie czy ten człowiek ma jakieś inne argumenty w dyskusji niż "Pajacu" czy też "Twoja Stara" Czy też jest faktycznie aż tak nieporadny, śmielę twierdzić wręcz że ułomny?

 

Pewnie. Przyjedź na zlot to zobaczysz swojego "14latka". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no, jakie te nerwusy potrafia byc agresywne :105:

 

Zastanawiam się właśnie czy ten człowiek ma jakieś inne argumenty w dyskusji niż "Pajacu" czy też "Twoja Stara" Czy też jest faktycznie aż tak nieporadny, śmielę twierdzić wręcz że ułomny?

 

Pewnie. Przyjedź na zlot to zobaczysz swojego "14latka". ;)

 

Widziałem w ludziach z forum, na dachu :D Śmiem twierdzić że w swojej branży Wysoko zaszedłeś ;) Nic nie przechodzi na PW ponieważ w PW koresponduję z osobą Porządną, o wysokim intelekcie :P

 

-- 24 wrz 2013, 01:54 --

 

Okey, lecimy dalej, zaczynają się groźby, kompletny brak argumentów ;) Chyba zbyt wysoko Cię ceniłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×