Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana,

nie słuchaj, bo mój brat to diabeł jest i Cie namawia do złego, skończ szkołe

włączyłem siostrze mecz , a mimo to musiała siostra zabrać głos i mnie zdemaskować :P nie namawiam do złego :angel:rzuć szkołę :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana,

nie słuchaj, bo mój brat to diabeł jest i Cie namawia do złego, skończ szkołe

włączyłem siostrze mecz , a mimo to musiała siostra zabrać głos i mnie zdemaskować :P nie namawiam do złego :angel:rzuć szkołę :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, jak do wtorku (jutro) mi nie przejdzie to zmniejszy mi dawkę alproxu na starą sprawdzą dawkę 0,5mg i jakiś benzodiazepin da, chociaż wolałbym bym dormicum (stosowany jest w szpitalach przed zabiegami chirurgicznymi), ale bym wiedział, ze będę spać jak zabity :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, jak do wtorku (jutro) mi nie przejdzie to zmniejszy mi dawkę alproxu na starą sprawdzą dawkę 0,5mg i jakiś benzodiazepin da, chociaż wolałbym bym dormicum (stosowany jest w szpitalach przed zabiegami chirurgicznymi), ale bym wiedział, ze będę spać jak zabity :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, niech brat da przykład i sam rzuci :P ile można mecze oglądać, ja za długo bez paplania przecież nie wytrzymię :twisted: a bez dogryzania bratu to już w ogóle :P

 

-- 19 lut 2013, 01:09 --

 

kapseicyna, niech da cokolwiek, najważniejsze żeby się w końcu wyspać, bo przecież bez tego człowiek nie może funkcjonować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, niech brat da przykład i sam rzuci :P ile można mecze oglądać, ja za długo bez paplania przecież nie wytrzymię :twisted: a bez dogryzania bratu to już w ogóle :P

 

-- 19 lut 2013, 01:09 --

 

kapseicyna, niech da cokolwiek, najważniejsze żeby się w końcu wyspać, bo przecież bez tego człowiek nie może funkcjonować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, jakoś funkcjonować może, ale jest ryzyka zwariowania, już powoli nie wiem co jest rzeczywistością a co fikcja.

Tomcio Nerwica, nie odpisałeś na mojego posta wczoraj w nocy :evil:

LilaWolken, co gracie, covery, macie własnie utwory? czekam na demo... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, jakoś funkcjonować może, ale jest ryzyka zwariowania, już powoli nie wiem co jest rzeczywistością a co fikcja.

Tomcio Nerwica, nie odpisałeś na mojego posta wczoraj w nocy :evil:

LilaWolken, co gracie, covery, macie własnie utwory? czekam na demo... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LilaWolken, daj spokój , ja to bym się nie mógł doczekać aż skończę szkołę :D ale ja to ja , a jak tobie tam dobrze , to nie daj się wyrzucić :P

Snejana, żeby siostra wiedziała , że rzucę tak samo jak fajki :roll: no tak , bo przecież siostra to gaduła i buzia się ciągle nie zamyka :P zaraz wymyśle jakieś riposty i podokuczam siostrze :P

kapseicyna, musiałem coś zrobić i mi wyleciało z głowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LilaWolken, daj spokój , ja to bym się nie mógł doczekać aż skończę szkołę :D ale ja to ja , a jak tobie tam dobrze , to nie daj się wyrzucić :P

Snejana, żeby siostra wiedziała , że rzucę tak samo jak fajki :roll: no tak , bo przecież siostra to gaduła i buzia się ciągle nie zamyka :P zaraz wymyśle jakieś riposty i podokuczam siostrze :P

kapseicyna, musiałem coś zrobić i mi wyleciało z głowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×