Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

girl anachronism, ożywiliście chciałaś napisać? własnie zjadłem jogurt i polowa poleciała mi na brodę :roll::cry:

 

-- 18 lut 2013, 04:17 --

 

a juz zedytowałas ok...

 

-- 18 lut 2013, 04:18 --

 

girl anachronism, czego słuchałaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

girl anachronism, ożywiliście chciałaś napisać? własnie zjadłem jogurt i polowa poleciała mi na brodę :roll::cry:

 

-- 18 lut 2013, 04:17 --

 

a juz zedytowałas ok...

 

-- 18 lut 2013, 04:18 --

 

girl anachronism, czego słuchałaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

girl anachronism, james blunt goodbye my lover, albo power of love w wykonaniu frankia goesa czasem mnie zmusza to urojenia łzy :hide:

 

-- 18 lut 2013, 04:21 --

 

Mara_, co z Tobą?? znikasz i się pojawiasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

girl anachronism, james blunt goodbye my lover, albo power of love w wykonaniu frankia goesa czasem mnie zmusza to urojenia łzy :hide:

 

-- 18 lut 2013, 04:21 --

 

Mara_, co z Tobą?? znikasz i się pojawiasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kapseicyna, haha, wszystkiego to nawet ja nie wiem;) Gram od dwóch lat, ale to granie takie wiesz... Dwa dni pogram, dwa tygodnie przerwy... Wkurza mnie to, bo powinnam być w miarę systematyczna, a tak? Co mi się palce przyzwyczają, to zanim nabiorę znów chęci na grę, muszę je od początku katować :x A co lubię grać? A to różnie, czasem smętne ballady w klimatach gunsów czy scorpionsów, czasem... zaraz. Ja głownie gram smęty :mrgreen:

Nie pytaj jak mi to wychodzi:] Tapping? Do takich technik się jeszcze nie zabierałam:P

 

Uciekam spać, bo już ledwo widzę, pa kolorowych;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kapseicyna, haha, wszystkiego to nawet ja nie wiem;) Gram od dwóch lat, ale to granie takie wiesz... Dwa dni pogram, dwa tygodnie przerwy... Wkurza mnie to, bo powinnam być w miarę systematyczna, a tak? Co mi się palce przyzwyczają, to zanim nabiorę znów chęci na grę, muszę je od początku katować :x A co lubię grać? A to różnie, czasem smętne ballady w klimatach gunsów czy scorpionsów, czasem... zaraz. Ja głownie gram smęty :mrgreen:

Nie pytaj jak mi to wychodzi:] Tapping? Do takich technik się jeszcze nie zabierałam:P

 

Uciekam spać, bo już ledwo widzę, pa kolorowych;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

girl anachronism, zapodaj coś na ożywienie atmosfery (muzyka), bo widzę nie niektórzy zasypia już, a wiem, ze nie jesteśmy sami :mrgreen:

 

-- 18 lut 2013, 04:35 --

 

Emocje, emocje i jeszcze raz emocje!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

 

 

 

 

 

[videoyoutube=Y2CXA-DPYXk][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

girl anachronism, zapodaj coś na ożywienie atmosfery (muzyka), bo widzę nie niektórzy zasypia już, a wiem, ze nie jesteśmy sami :mrgreen:

 

-- 18 lut 2013, 04:35 --

 

Emocje, emocje i jeszcze raz emocje!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

 

 

 

 

 

[videoyoutube=Y2CXA-DPYXk][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×