Skocz do zawartości
Nerwica.com

BÓG - czy istnieje,jaki jest,nasze wyobrażenie


sbb88

Czy wierzysz w Boga?  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wierzysz w Boga?

    • Tak, jestem wyznawcą kościoła latającego potwora spaghetti
      0
    • Tak, wierzę w Boga (hinduista)
      0
    • Tak, wierzę w Boga osobowego (judaista)
      0
    • Tak, wierzę w Boga osobowego (muzułmanin)
      0
    • Tak, wierzę w Boga osobowego (chrześcijanin-inny odłam)
      0
    • Tak, wierzę w Boga osobowego (protestant)
      1
    • Tak, wierzę w Boga osobowego (prawosławny)
      0
    • Tak, wierzę w Boga osobowego (katolik)
      19
    • Tak, jestem rycerzem Jedi
      2
    • Tak, ale go nie lubię (satanista, nihilista)
      1
    • Tak, wierzę w Boga osobowego (wyznaję inną religię)
      0
    • Tak, wierzę w Boga osobowego (ale nie wyznaję religii)
      2
    • Przykładam marginalne znaczenie do koncepcji Boga (buddysta)
      1
    • Tak, wierzę w Boga bezosobowego (deista/panteista itp.)
      6
    • Nie mam zdania/Niezdecydowany (agnostyk)
      9
    • Nie, Bóg nie istnieje (ateista)
      19


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym abyście ze mną podzielili się swoimi doświadczeniami.

Przez ostatni ponad miesiąc czasu każdy mój dzień to wielka udręka ,,, i jak tylko otworzyłem oczy zaczynał się lękiem, czasami tym przenajgorszym bo panicznym Benzo szły jak cukierki . .W ciągu dnia też doły i sampoczucie o kant dupy rozbić, mocno zaniżone . Brałem takie mieszanki leków ,że szkoda czasu by wymieniać . Juz nawet myslałem ( i pewnie tak było ) ,że jestem dręczony przez ścierwo diabelskie . Na te lęki sam sobie zapracowalem ( zanieczyszczone MXE ) , ale żeby tak długo i tak intensywnie mnie dręczyły tak podłe i beznadziejne stany to był dla mnieszok , strach ,,, nie moglem w to uwierzyć,zeby tak mocno i itak bezprzerwanie długo . Modliłem się tak żarliwie i mocno do Pana Jezusa i Maryji ,,,że w końcu zostałem wysłuchany . Od trzech dni budzę się bez lęków , depresje odeszły , wracam dzięki Bożemy Miłosierdziu do żywych . CHWAŁA I DZIĘKCZYNIENIE I UWIELBIENIE I WSZELKI POKLON TOBIE JEZU MÓJ , OBRONO MEGO ŻYCIA !!! WYBAWICIELU MÓJ!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk- psi i śmierdzący obowiązek pana boga jest pomagać każdemu jednemu i nie dopuszczać do chorób,dawać dożyć 90tki.

No to pojechałeś!!Za wszystko winny jest BÓG.Za to że ktoś z własnej woli ćpa,pije,przyjmuje mnóstwo tabletek czy trzeba czy nie potrzeba i tym rujnuje swoje zdrowie.Że maltretuje i prześladuje rodzinę też winny jest BÓG.Że bije ,morduje też winny jest BÓG. Może nie chcemy słuchać albo udajemy że nie słyszymy jak BÓG podpowiada ,jak pragnie żeby iść drogą wytyczoną przez niego.Lecz my przekraczamy wszystkie przepisy,zbaczamy,zjeżdżamy na pobocze,przekraczamy linię ciągłą,zawracamy w miejscu niedozwolonym -to wszystko grozi powaznym wypadkiem albo i śmiercią.Ale my jesteśmy mądrzejsi,nie będziemy Boga słuchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heniek47, nie ważne czy jesteśmy mądrzejsi od boga on powinien tak zrobić żeby nie było agresji,chorób,nieszczęść.on tak wymyślił żeby hodować świnie,kury i krowy jedynie po to żeby żadna z nich nie dożyła starości?czy on wymyślił żeby niewinni ludzie gineli młodo za kolor skóry,narodowość,posiadanie wujka oficera czy brak popularności?

jeśli dusza istnieje to czemu nigdzie nie czuję duszków moich usuniętych jąderek,ząbków,migdałka i wyrostka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że nikt nie ma zamiaru słuchać przekonywania czy bóg jest czy nie. Jeżeli ktoś ma coś w głowie, wie że nie musi nic nikomu udowadniać. Każdy ma swoje życie i wierzy w to co chce.

 

Także po nazwie tematu jak i niektórych postach idzie orzec, iż niektórzy to

...idioci.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazam za podłe starac sie odebrac komus radosc z wyzdrowienia

Choćby i Boga nie było, ale skoro anna_222 czuje, że jej pomógł i chciała się tym podzielić z innymi (przecież w dobrej wierze) to może nieco delikatniej, co? Bawią was te szyderstwa?

@lucy1979

Spójrz z drugiej strony, czemu Cię to tak irytuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość tosia_j
Uwazam za podłe starac sie odebrac komus radosc z wyzdrowienia

Zal wam ze widzi Boga jako sprawce?

Zalosne.

Plemie wezowe

 

 

eh, a jak ja /cenzura/ komuś mówię, że latający koń na wrotkach mnie uzdrowił - to uznają mnie za idiotę. :roll:

jakos mi nie wygladasz na uzdrowionego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tą mitologię wydumano tylko w jednym celu.odwrócenie uwagi.każdy woli wierzyć że święty piotr da full service niż że będzie się śmierdzącym brązowym szkieletem z robalami i szczurami który nigdy się nie ruszy z miejsca pochówku.prawda brzydzi każdego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×