Skocz do zawartości
Nerwica.com

Psychiatra!!Pilne!Co mam mu powiedziec, doradzcie!


kitki

Rekomendowane odpowiedzi

Ide 1 raz do psychiatry, byłam u psychologa niewielemi pomogł,zdecydowałam sie na wizyte u psychiatry,poniewaz nie daje sobie rade z lękiem i nie daje mi on normalnie zyć.

Mam pytanie do tych co juz byli u psychiatry?!O co bedzie mnie pytał, długo to bedzie trwało?Od razu przepisuje leki, czy zaleca jakas terapie?

No i najwazniejsze, poniewaz mam głownie natrectwa myslowe, czy musze mu opowiadac, szczegołowo jakie to są natrectwa?Czy to wazne?Bo nie wiem, czy bede w stanie sie tak otworzyc.?Postawi mi do razu diagnoze?;)czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jej

idziesz i mowisz co Ci dolega :roll:

 

ze masz natrectwa i odpowiadaj na jego pytania

z regroly lekarz wypisuje leki

wiec od ciebie zalezy czy zdecydujesz sie na taka forme leczenia- o to Cie on spyta

a ile bedzie trwac- z regoly imd dluzej tym lepiej chyba?;) to znaczy ze lakarz jest wnikliwy a nie tylko recepte wypisze;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co juz byli u psychiatry?!O co bedzie mnie pytał, długo to bedzie trwało?

Zapyta o to jaki jest problem. Opowiesz trochę o sobie, swoich lękach, potem psychiatra pewnie zada bardziej konkretne pytania. Ile będzie trwało - 40-60 minut.

 

Od razu przepisuje leki, czy zaleca jakas terapie?

Pewnie przepisze leki i powie co myśli o tym dalej - skieruje na terapię, porozmawia z tobą jak ty to dalej widzisz.

 

No i najwazniejsze, poniewaz mam głownie natrectwa myslowe, czy musze mu opowiadac, szczegołowo jakie to są natrectwa?

Zależy - ale wydaje mi się że nie. Bardziej ogólnie. Albo powiesz że się wstydzisz i tyle, profesjonalista zrozumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×