Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masturbacja a pogłębienie depresji


pulver

Rekomendowane odpowiedzi

no i niestety mamy juz odgadnieta zagadke masturbacji, nie da sie ukryc ze kobiety zostaly poprostu stworzone dla wykorzystywania plci meskiej, blyszcza im sie oczy wiedzac jak moga wykorzystywac samcow z powodu ich sexualnosci niekorzystnej i niewidzialnej bo przezroczystej cieczki samic ktora ich nieuwiera, dlatego dzieki temu, mozna powiedziec jedyne wymaganie plci meskiej zostaje zamieniane w pogarde, pierwsza negowaną potrzebe ktora nie majaca swobody jest zrodlem bezkresnych zyskow plci kobiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz Roberrrto, jak by specjalisci byli tacy cudowni to wszyscy by tam chodzili, a raczej po kilku wizytach by zdrowieli, tymczasem jak widzisz, cos powoduje ten problem, ty chcialbys wyleczyc problem, ale problem nie znika i nie zniknie bo cos go powoduje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i niestety mamy juz odgadnieta zagadke masturbacji, nie da sie ukryc ze kobiety zostaly poprostu stworzone dla wykorzystywania plci meskiej, blyszcza im sie oczy wiedzac jak moga wykorzystywac samcow z powodu ich sexualnosci niekorzystnej i niewidzialnej bo przezroczystej cieczki samic ktora ich nieuwiera, dlatego dzieki temu, mozna powiedziec jedyne wymaganie plci meskiej zostaje zamieniane w pogarde, pierwsza negowaną potrzebe ktora nie majaca swobody jest zrodlem bezkresnych zyskow plci kobiecej

Więc czemu tracisz na nie czas? Czy nie rozumiesz, że sypialnia onanisty jest progresywną utopią? Tylko przez wyrzucenie innych ludzi ze swojego łóżka można się wyzwolić spod opresji socjalnego i biologicznego programowania.

 

Nadmienię jeszcze że w spermie znajduje się sporo cynku i innych pierwiastków, które regulują pracę naszego organizmu, więc ciągłe wydalanie ejakulatu musi wpływać na samopoczucie.

Wystarczy tych pierwiastkół zjadać więcej niż się ich wydala. No, ale to wyjaśnia czemu się czuję do niczego jak nie zjem na śniadanie omletu z kilkoma żółtkami i dlaczego mnie tak ciagnie do słonecznika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

onev, po kilku wizytach nie ozdrowiejesz. Na swoje zaburzenie swiadomie lub nieswiadomie pracowaleś cale zycie. Terapia jest często dlugotrwała i bolesna. Za darmo to umarło!

Co zrobiłeś dla siebie pod tym kątem,żeby się od tego uwolnić?

Wymien proszę konkretne przyklady Twojej pracy nad sobą, swoich starań by wygrać w tej Twojej walce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug ciebie trzeba duzo robic zeby szybciej umrzec:) a w rezultacie doszlo by do jako takieg dostosowania sie do zycia:) nie mysl ze nic nierobilem, bylem u wielu lekarzy i na terapiach, co do lekarzy poziom ich byl wyzszy od niejakiego "Majster" z forum:) jednak miescil sie w jednym procencie zasobu moiej wiedzy:), wyobraz sobie ze wolalbym aby w imie rownouprawnienia zagadala do mnie dziewczyna i zaoferowala to i tamto niz sie leczyc aby dobic psychike do reszty niemowiac juz o lekach ktore by mnie zniszczyly nieodwracalnie, jestem czysty, normalny i nie zaprzedam sie, oczekuje to co niemozliwe, aby plec kobieca zaplacila odszkodowanie za zniszczenie mojego zycia i krotsze zycia plci meskiej, nie bede sie z tego leczyl ze plec kobieca zatruwa meskie zycie:) gdyby w zyciu nie istniala np propaganda feministyczna, urabiania mezczyzn w rozmowach w toku na prymitywow, spalo by mi sie o połowe lepiej:) a jakby jeszcze bylo rownouprawnienie ze moge tak jak kobiety miec sex i pieniadze, bylbym wyzwolony, mogl zaczac wreszcie przejsc do normalnego zycia, wkoło by nieistnialy dewjacje, bo mezczyzni zaczeli by miec jakies prawa, lub przynajmiej spokojne zycie, a tak zadne leki nieukoja mojego smutku ze płec kobieca nazywa sie piekna, płec meska brzydka, panuja przekonania ze kobiety nalezy szanowac, mowi sie sprawy damsko meskie, dzien mezczyzn jest posmiewiskiem a przeciesz to oni zbudowali swiat, to oni jesli chca spelnic jedyną swoją potrzebe za darmo muszą posunac sie do gwaltu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zauważyłem, że ta czynność powtarzana wielokrotnie bardzo negatywnie wpływa na moje samopoczucie oraz pewność siebie. Koncentracja jest przez to jeszcze bardziej zaburzona a energia życiowa ucieka razem z ejakulatem. Pytanie kieruję przede wszystkim do facetów bo jak wiadomo to oni większości katują się tą dosyć wstydliwą czynnością. Może znajdzie się ktoś komu udało się wyrwać z nałogu i dzięki temu czuje się lepiej? Nie piszcie mi że już istnieje taka strona i tam mogę się pytać. Branie pod uwagę masturbacji jako jedynej przyczyny nerwicy i depresji to oczywista bzdura ale z pewnością ma ona wpływ na samopoczucie i zaburzenie poczucia wartości człowieka tym bardziej że ma poważne problemy w kontaktach damsko męskich.

 

 

większych głupot nie słyszałem, jesteś sympatykiem radia maryja czy nawiedzonym klerykiem? masturbacja=nałóg, wstydliwy..lecz się człowieku. Tylko od razu bierz super mocne dawki, najlepiej wszystkiego naraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug ciebie trzeba duzo robic zeby szybciej umrzec:) a w rezultacie doszlo by do jako takieg dostosowania sie do zycia:) nie mysl ze nic nierobilem, bylem u wielu lekarzy i na terapiach, co do lekarzy poziom ich byl wyzszy od niejakiego "Majster" z forum:) jednak miescil sie w jednym procencie zasobu moiej wiedzy:), wyobraz sobie ze wolalbym aby w imie rownouprawnienia zagadala do mnie dziewczyna i zaoferowala to i tamto niz sie leczyc aby dobic psychike do reszty niemowiac juz o lekach ktore by mnie zniszczyly nieodwracalnie, jestem czysty, normalny i nie zaprzedam sie, oczekuje to co niemozliwe, aby plec kobieca zaplacila odszkodowanie za zniszczenie mojego zycia i krotsze zycia plci meskiej, nie bede sie z tego leczyl ze plec kobieca zatruwa meskie zycie:) gdyby w zyciu nie istniala np propaganda feministyczna, urabiania mezczyzn w rozmowach w toku na prymitywow, spalo by mi sie o połowe lepiej:) a jakby jeszcze bylo rownouprawnienie ze moge tak jak kobiety miec sex i pieniadze, bylbym wyzwolony, mogl zaczac wreszcie przejsc do normalnego zycia, wkoło by nieistnialy dewjacje, bo mezczyzni zaczeli by miec jakies prawa, lub przynajmiej spokojne zycie, a tak zadne leki nieukoja mojego smutku ze płec kobieca nazywa sie piekna, płec meska brzydka, panuja przekonania ze kobiety nalezy szanowac, mowi sie sprawy damsko meskie, dzien mezczyzn jest posmiewiskiem a przeciesz to oni zbudowali swiat, to oni jesli chca spelnic jedyną swoją potrzebe za darmo muszą posunac sie do gwaltu

Masz rację. Jednak jedynym sposobem na wyzwolenie się z matriarchalnej opresji jest odrzucenie samej koncepcji tego, że mężczyzna niby do czegoś potrzebuje kobiety. Nie, w progresywnej męskiej utopii nie ma miejsca na spełnianie oczekiwań utworzonych przez opresyjne społeczeństwo.

Wyrzuć kobietę ze swojego łóżka!

Bądź dumnym i niezależnym Onanem Wojownikiem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszesz ze mam tego wroga nr1 płci meskiej wywalic z lozka i ze swoich mysli?

Ze swoich myśli się wroga nie wywala. Należy dokonać asymilacji części pierwiastka żeńskiego.

 

ale nie da sie byc samemu, lepiej walczyc z wrogiem niz zyc samemu

Samemu? W erze Internetu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy Wam w życiu brakuje zdrowych rozrywek.Jak możecie teraz lub w przyszłości spojrzeć w oczy swoim dzieciom,mając na uwadze że się zabawialiście sami ze sobą.Leczyć,leczyć i jeszcze raz leczyć!!!.I modlić się,o zdrowie,bo o rozum może być już za późno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle na tym forum dużo jest gadaniny a mało porad autorytatywnych fachowców. Czasami lepiej poczytać coś w jakiejś e-gazecie dla pań. Można się tam więcej dowiedzieć.

 

Co do twojego "problemu" to przede wszystkim nie przedłużaj. Nauczenie się pewnych nawyków przy tej czynności może zaburzyć normalne współżycie. Mogę to napisać na podstawie własnych obserwacji zauwarzonych u siebie problemów. Najlepiej nie podróżuj po świecie fantazji bo to pogarsza zdolność koncentracji (także nad realną partnerką) i powoduje wzrost "wybredności" (potem masz problem z zaspokojeniem się w sposób normalny i uciekasz coraz częściej do granic perwersji). Jak już obierzesz "cel", który spełnia twoje oczekiwania to...wal aż do końca i strzelaj bez przedłużania. Jeżeli masturbacja nie ma wywołać zaburzeń to musi przypominać "normalny stosunek" nawet w tempie czy w sile nacisku. Czyli, tak jak z normalną kobietą, jeden cel (ew. z różnych stron) spokojnie, potem szybciej i bez przeciągania czasowego...prosto w lampę sufitową. Taki sposób jest rozładowaniem utrudniającym niektórym koncentrację ale nie powoduje zaburzeń.

 

[Dodane po edycji:]

 

komandos6...no nie rób jaj!

 

Myślę, że samorozładowanie się jest dla obu płci dobre. Pomaga w koncentracji, pomaga ułożyć dzień, utrzymuje narządy (tak ślimaczka jak i pytla) w należytej kondycji pod warunkiem, że nie nabędziemy "złych" nawyków, tak jak pisałem wcześniej. Podobno organy nie używane zanikają więc...skoro nie ma chwilowo innego wyjścia...do roboty. Szlifować śluzówki i marszczyć freda! Czasem skłania do tego jakaś fantazja, której nie możemy zrealizować np.: partnerka nie chce połykać a nas to kręci. To lepsza forma zrealizowania naszych "nieosiągalnych" fantazji nawet w związku. Ale czy nieosiągalnych...? Kto wierci ten i przewierci...

 

Oczywiście, kto nie jest w związku z drugą osobą, powinien jak najszybciej zmienić ten stan rzeczy ale...póki co...do roboty i szukać sobie "drugiej połówki".

 

[Dodane po edycji:]

 

Sorrow, a uważasz, że jak się ma masę znajomych z internetu to nie jest się "samemu" ?

Nawiązywanie znajomości przez internet ma tą zaletę, że nie ulega się wyglądowi czy wystrojowi chaty ale rozmawia się z drugą osobą duszą i myślami. To ma sens. Można zdobyć wielu przyjaciół, których nie mielibyśmy realnie bo...np.: nie ubieramy się modnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy Wam w życiu brakuje zdrowych rozrywek.Jak możecie teraz lub w przyszłości spojrzeć w oczy swoim dzieciom,mając na uwadze że się zabawialiście sami ze sobą.Leczyć,leczyć i jeszcze raz leczyć!!!.I modlić się,o zdrowie,bo o rozum może być już za późno!

 

 

:shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

[Dodane po edycji:]

 

Nawiązywanie znajomości przez internet ma tą zaletę, że nie ulega się wyglądowi czy wystrojowi chaty ale rozmawia się z drugą osobą duszą i myślami. To ma sens. Można zdobyć wielu przyjaciół, których nie mielibyśmy realnie bo...np.: nie ubieramy się modnie.

No jeśli ktoś ma takie kryteria oceny jak kasa, dom czy ciuchy to ja nie chcę jej znać ani przez internet ani na żywo......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadmienię jeszcze że w spermie znajduje się sporo cynku i innych pierwiastków, które regulują pracę naszego organizmu, więc ciągłe wydalanie ejakulatu musi wpływać na samopoczucie.

radze sie nieinteresowac stratami cynku itp bo to nie jest do niczego potrzebne, wiadomo ze masturbacja to ogromne straty energii, nic sie z tym nie zrobi bo sexualnosc zostala zaprojektowana ku dobra plci kobiecej a nie meskiej

 

Kobiety mysla tylko o sexie dlatego z zaspokojonych mezczyzn nie mialy by pozytku - mysla o sexie poprzez odczuwanie tego ze mezczyzni chca, mezczyzni to sexualny harem ktory je karmi, to tak samo jak plemniki otaczaja komorke jajowa, stad sie bierze ta cala pogarda dla sexualnosci meskiej, ludzie pograzeni w masturbacji z ktorej nie ma jak wyjsc, pozbawianie mozliwosci zaspokojenia, calkowite zlikwidowanie przez kobiety pojecia obupulnej przyjemnosci - wysmianie zjawiska ze mezczyzna moze robic dobrze kobiecie penisem (natomiast kobieta jest jako jedyne cos co mezczyzna pożąda, z mezczyna jest zupelnie odwrotnie, kobieta najpierw kaze mezczyznie udowodnic ze jest mezczyzna)

 

@Dean Zachwaliles zdanie ze mezczyznom ktorzy nie maja poczucia zadowolenia zycia trudniej jest zawrzec zwiazek, a moj tekst przyrownales do chorego wymyslu a zauwaz ze zdanie ktore okresliles najmadrzejsza mysla wynika z mojego tekstu, wystarczy pomyslec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie pograzeni w masturbacji z ktorej nie ma jak wyjsc, pozbawianie mozliwosci zaspokojenia

Dlaczego uważasz, że seks kogokolwiek zaspokaja? Gdyby seks zaspokajał ludzi, to by nie chcieli więcej seksu :] .

 

Tak w zasadzie, to mężczyźnie jest bardzo trudno w ogóle zawrzeć związek z kobietą o ile nie ma w nim poczucia zadowolenia z życia.

 

Najmądrzejsza myśl w tej dyskusji.

Dodałbym że to działa u kobiet odwrotnie,kobiety niezadowolone z życia szukają ciągle nowych związków.

Ale niezodowoleni z życia mężczyźni też szukają nowych związków. Tyle, że bez powodzenia :P .

 

Sorrow, a uważasz, że jak się ma masę znajomych z internetu to nie jest się "samemu" ?

No, a jak. Kontakt z ludźmi jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważasz, że seks kogokolwiek zaspokaja? Gdyby seks zaspokajał ludzi, to by nie chcieli więcej seksu :]

Poczucie mozliwosci zaspokojenia. Kobiety odbieraja to poczucie. Ich wrodzony instynkt wie jak ulepiac mezczyzn na wlasne potrzeby, wystarczy zostawic samcow samych i im dokuczac (psychiczne znecania panujace w zyciu w kazdej chwili do ktorych wszyscy sie przyzwyczaili) jesli np kobiety by kochaly mezczyzn uczucie tego by wypelnialo potrzebe sexualna i ją likwidowalo a samcy zostawieni sami popadaja w tragiczne stany - upragnione przez kobiety bo wtedy samcy sa dobrymi obiektami do manipulacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

onev, Chłopie, Ty naprawdę musisz przewartościować swoje przekonania.Musisz to zrobic bardzo szybko. Tylko jak Ty masz to zrobic, skoro do specjalisty napewno nie pójdziesz, napisaleś juz wcześniej.

Z takim nastawieniem i z takim mysleniem nie bedziesz w miare normalnie funkcjonowal.

 

Fakt jest taki,że gdyby Twoje poglądy nie byłyby dla Ciebie problemem to nie trafiłbyś tu na forum.

Nie wiem skad u Ciebie takie tezy na temat kobiet.

 

Napisałeś,ze kobiety mają sex i pieniadze, a mężczyźni nie mają, gdyby mięli to mogliby normalnie żyć. Nie uogólniaj, nie wkladaj wszystich do jednego worka.

 

Żadnego odszkodowania nie dostaniesz za to,że pleć piękna zniszczyla Twoje życie. Ty niszczysz swoje życie mając takie poglądy. Jesteś mądrzejszy od psychiatrów i innych specjalistów.

Gdyby tak było, nie wypysywałbyś tu takich bzdur.

 

I nie mam zamiaru być tolerancyjna w stosunku do tego co tu wypisujesz.

Jeśli Ty nie widzisz w sobie żadnego konfliktu, czujesz się czysty i normalny jak to określiłeś.....to po jakiego grzyba polemizujesz. Zaprzeczasz sam sobie. Czy Ty naprawdę nie dostrzegasz swojego problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stalo sie juz nudne? rety ja dopiero zaczalem, chcialem przedstawic cale upodlenie plci meskiej i rajskie zycie kobiet, raczej nudne jest co innego, a to co ja pisze to nowosc, nudne staly sie okreslenia ze plec meska wykorzystuje, kobiety mysla o milosci, to wielkie nudne klamstwo powtarzane kazdego dnia gdy wstajesz i zasypiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×