Skocz do zawartości
Nerwica.com

AMITRYPTYLINA (Amitryptylinum VP)


es71

Rekomendowane odpowiedzi

Spasował Ci zestaw widze...na mnie 15 mg esci działa jak cukier ,no ale biore dalej,moze podbije dawke do 20 mg i dorzuce amitryptyline do 50 mg na noc.Narazie zarzuce dzis 30 mg ami na sen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"California rocket fuel"

Jest to połączenie wysokich dawek wenlafeksyny (300-450mg) i mirtazepiny (ewentualnie mianseryny) opisywane przez Stephena Stahl'a w książce essential pharmacology jako najefektywniejsze synergiczne połączenie dwóch antydepresantów.

Serotonina jest wzmocniona x3. Noradrenalina x2 i dopamina x1 :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba na odcieńcie penisa-prawie dosłownie ; niestety sprawdzone/... yyy ty masz na tym twoim combo normalnie? ,że tak zapytam.

Ale bliska mi osoba (wiek 69lat !) jedzie od jutra, tak zwanym, jak to ujmujesz "CaliRockiet; -ale zamiast fuel jest ATOM-FUEL -Vela 337,5 + Reboxetyna 4mg + 30 mirty ; ....zobaczymy za kilka dni czy wystrzeli;

 

Jak narazie 'nie wystrzeliła' na 450mg amfebutamou z 225mg Vela i 30mirty / :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś brał ten lek ? Amitriptylinum ? Dostałam go dzisiaj. Mam brać małe dawki. Zaledwie 5 mg dwa razy dziennie. Rano wieczorem pół tabletki. Gdy nie będzie efektów zwiększyć dawkę. Dostałam go na lęki i nawrót depresji i bóle somatyczne. Problem muszę zwalczyć na terapiach u psychologa i dobrze o tym wiem, bo nigdy się tym nie zajęłam. Bo na samych tabletkach wiadomo że człowiek wszystkiego nie zwalczy.

 

Ktoś kiedyś brał? Jakie efekty ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie korzystałam z porad psychoterapeuty, ale mam taki zamiar. Wezmę to pod uwagę. Co do leków. Wychodzi mi 10 mg dziennie.

Czy placebo ? Też o tym myślałam. Jak na razie mogę spać cały dzień :/ A zbytnio mi się to nie podoba. Chodzę senna.. Wiadomo to początek. Lekarz mówił, że lek działa jedynie 4 5 h.

Dziwne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten lek to porażka. Staroć, który można o kant d... potłuc :evil: Dostałem to od lekarza po tym jak Lexapro na mnie nie zadziałało. Amitryptylina miała mnie ponoć wyciszyć. Stało się wręcz przeciwnie - "rozklekotała" mnie, nie pomagając w ogóle na moje zaburzenia. Dodatkowo koszmarne skutki uboczne (bo to staroć z lat - bodaj - 50. XX w.): suchość w ustach, drżenie rąk, koszmarne zaparcia.

 

Jednym słowem: :evil:M A S A K R A ! :evil: Zastanówcie się kilka razy, zanim to weźmiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Nazywam się Krystian i mam 17 lat, obecnie po wakacjach będę chodził do 3 klasy LO. Od razu przejdę do sedna sprawy. Wszystko zaczęło się na początku 2 klasy LO. Mdłości w czasie jazdy do szkoły, biegunki itd. Lekarz wykazał, że to ZJD. Na początku miewałem leki przed autobusami, ale jakoś przemogłem się i było OK. Dieta i leki pomogły mi bardzo. Było w miarę dobrze, spotykałem się ze znajomymi grałem w gierki na komputerze, uczę się też dość dobrze. Ale Jelita cały czas nie dawały mi spokoju. Czytałem forum o jelitach, choroby i wymyślałem sobie coraz to noe rzeczy. Później był taki okres, że cały czas chciało mi się spać, pomimo tego, że rzeczy które sprawiały mi dalej przyjemność było OK. Później taki brak energii i ospałość denerwowały mnie i było to już dość uciążliwe. Do tego później nadeszły obojętność na rzeczy które mi sprawiały przyjemność, brakk energii. Pod koniec roku szkolnego byłem na wizycie kontrolnej u gastrologa powiedziałem mu o swoich dolegliwościach, zlecił kolonoskopię oraz przepisał lek o nazwie Amitryptylinum VP. Chyba na mnie podziałał. W każdym razie po tym leku spałem dobre 8 godzin bez żadnych wybudzeń w nocy. Po jakimś czasie nastrój był lepszy. W każdym razie nadal miałem wahania nastroju od euforii do depresji. Brałem 25 mg. przed snem. Wiżłąme nie całe 30 tabletek i dostawiłem lek. W pierwszym tygodniu odstawienia pojawiła się silna euforia, ale póxniej miewałem takie objawy jak by grypy, ale bez gorączki tylko jak by osłabienie. W sumie sam nie wiem czy ten lek przeciw depresyjny na mnie zadziałał. Ciężko powiedzieć. Rodzice często mi mówią, że mam to od komputera bo kiedy w coś gram to niby sie bardzo denerwuje, ale sam nie wiem czy to może być tego przyczyna. Chciałbym zaczal brać ten lek, który brałem, ale tez zapytać was co o tym wszystkim myślicie ? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×