Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Szczebiotka napisał(a):

On kłamie😁 nie słuchaj go. Widziałam go 😏 i pewnie gdybym nacisnęła zieloną słuchawkę to po drugiej stronie by się odezwał właśnie on🤪 tylko ty taki hmm tajemniczy😅

Tyle, że ja nie odbieram nieznajomych numerów i nigdy nie oddzwaniam:) jak ktoś coś ode mnie chce to musi się komunikować przez moich znajomych. Mój numer łatwo znaleźć bo jest zarejestrowany w koncie google, jak ktoś po główkuje to przez zdjęcia które udostępniam by do niego dotarł, jest tam imię i nazwisko, wystarczy wstukać w google i któryś z Przemusiów, to DEPERS:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona kłamie😁 nie słuchaj jej. Widziałem ją 😏

 

1.) Skąd masz mój nr telefonu?

2.) Nie odbieram numerów których nie znam

3.) Nawet gdybym odebrał usłyszałabyś nic

 

Takie nic, które wypełnia 99,999999% przestrzeni atomów (materii z której m. in. składamy się my i wszystko co nas otacza). Przestrzeni pomiędzy potencjalnym położeniem elektronów, a jądrem atomowym.

 

4.) Na chłopski rozum atom powinien zapaść się pod wpływem własnej masy, ale tak się nie dzieje. Dlaczego?

5.) Stałe fizyczne sprawiają, że to wszystko trzyma się kupy. Sprawdzone eksperymentalnie z dokładnością przynajmniej do 10 miejsc po przecinku. Gdyby ostatnia cyfra którejś z tych wartości uległa zmianie, świat który znamy uległby implozji, lub eksplozji, ale tak się nie dzieje. Dlaczego? Ty to tak ustawiłaś na kompie? Przyznaj się 🤨

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, 94. napisał(a):

Teraz mam rozkminę czy pielęgniarki czepią przyjemność z dawania ludziom zastrzyków wbrew ich woli, taki sadystyczny fetysz 🤔

Ani to przyjemność ani fetysz. Zwykła furtka w prawie pozwalająca uratować pacjenta przed nim samym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cynthia napisał(a):

No i z tego, co pamiętam to pielęgniarka bez zgody lekarza nie może podać zastrzyku. Wszystko musi być zapisane w karcie pacjenta.

Przeważnie jeśli wiadomo, że pacjent może sprawiać problemy jest to wpisane jako lek doraźny, wtedy nie trzeba czekać na decyzję lekarza. To tyle jeśli chodzi o przymusowe podanie leku. Inne formy przymusu bezpośredniego nie wymagają decyzji lekarza, może je zastosować pielęgniarka/ratownik medyczny samodzielnie, bez zlecenia. Lekarz tylko post factum musi potwierdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Traumatyczne wydarzenie, mam taki wybiórczy lęk przed igłami - pobieranie krwi mnie nie rusza, ale zastrzyków w dupę boję się histerycznie odkąd pamiętam. Jak byłem małym dzieckiem, to rodzice wykorzystywali to straszak w różnych sytuacjach np. "jak nie zjesz rosołu, to przyjdzie pielęgniarka i da ci zastrzyka" 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Fobic napisał(a):

Ona kłamie😁 nie słuchaj jej. Widziałem ją 😏

 

1.) Skąd masz mój nr telefonu?

2.) Nie odbieram numerów których nie znam

3.) Nawet gdybym odebrał usłyszałabyś nic

 

Takie nic, które wypełnia 99,999999% przestrzeni atomów (materii z której m. in. składamy się my i wszystko co nas otacza). Przestrzeni pomiędzy potencjalnym położeniem elektronów, a jądrem atomowym.

 

4.) Na chłopski rozum atom powinien zapaść się pod wpływem własnej masy, ale tak się nie dzieje. Dlaczego?

5.) Stałe fizyczne sprawiają, że to wszystko trzyma się kupy. Sprawdzone eksperymentalnie z dokładnością przynajmniej do 10 miejsc po przecinku. Gdyby ostatnia cyfra którejś z tych wartości uległa zmianie, świat który znamy uległby implozji, lub eksplozji, ale tak się nie dzieje. Dlaczego? Ty to tak ustawiłaś na kompie? Przyznaj się 🤨

Też ją widziałem i wiem gdzie mieszka i znam nazwisko:) gapa jest, wszystko mi na talerzu podaje, chyba mnie kusi podświadomie 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Illi napisał(a):

Dolnośląskie

Łooo kurna, to kawa w pół drogi na CPN, czyli na bogato. Jak już masz taką ochotę to za jakieś dwa tygodnie odbiorę od mechanika samochód i pojeżdżę po Polsce. Już nawet mam w kalendarzu jedną kawę z forumowiczką:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, DEPERS napisał(a):

Też ją widziałem i wiem gdzie mieszka i znam nazwisko:) gapa jest, wszystko mi na talerzu podaje, chyba mnie kusi podświadomie 😂

Ha ha ha oj tam. Wcale tak nie było 😏 skąd miałam wiedzieć że połączysz kropki? 😅 

1 godzinę temu, DEPERS napisał(a):

Tyle, że ja nie odbieram nieznajomych numerów

Ja też nie. A chyba nawet nie zapisałam twojego numeru ale mam go gdzieś😅 a ty nie masz mojego🤔 

1 godzinę temu, Fobic napisał(a):

Ona kłamie😁 nie słuchaj jej

😁😁😁 Wcale nie.

1 godzinę temu, Fobic napisał(a):

Skąd masz mój nr telefonu?

No twojego jeszcze nie mam 😁

1 godzinę temu, Fobic napisał(a):

Nawet gdybym odebrał usłyszałabyś nic

Pfff wcale nie 😏 odp byś 😉 kazał byś się mi już zamknąć 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, DEPERS napisał(a):

Łooo kurna, to kawa w pół drogi na CPN, czyli na bogato. Jak już masz taką ochotę to za jakieś dwa tygodnie odbiorę od mechanika samochód i pojeżdżę po Polsce. Już nawet mam w kalendarzu jedną kawę z forumowiczką:) 

Ciekawe z kim 🤨

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, DEPERS napisał(a):

Z Karotką. Kojarzysz?:) 

Nieeee nie znam 😅 ale nie masz do niej numeru tel to jak chcesz przyjechać do niej? Tak z partyzanta? 😱

 

3 minuty temu, 94. napisał(a):

challenge nie uśnij przed 21

Aaaa, kotki dwa 😉 

 

Idź spać, dobrze ci to zrobi. Organizm odpocznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DEPERS napisał(a):

Jak nie poda, to z zaskoczenia ją wezmę😉

😱😱😱😱 tak nie można! 😱 Chcesz żeby na zawał padła?🤔 albo ataku paniki dostała? 🤔😅

2 godziny temu, 94. napisał(a):

 

Odpoczywam od 16 dni, także spokojnie. Staram się nie zasnąć, ale ciężko jest 😅

Kurcze, ja chyba bym chciała takie wakacje mieć🙆w końcu bym się wyspała 😅 chyba, nie wiem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dryagan napisał(a):

A mnie to palenie najbardziej przeszkadzało, bo nie palę i unikam zadymionych pomieszczeń. A generalnie było to trudne. 

W jednym szpitalu co byłam to był limit dwóch osób na palarni (żeby dymowy nie było) ale przeważnie to można było wchodzić po ile się chce i wyobraź sobie, że po posiłku wchodzi z 10 osób i każda z nich pali. I jeszcze, że okna nie ma tylko wywietrzniki i jeden z nich nie działa.😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dryagan napisał(a):

No ja nigdy nie paliłem (jedynie co to za dzieciaka próbowałem jak każdy), ale jak sobie wyobraziłem, że mam brudne płuca, od razu mnie odrzuciło. Nie lubię czuć się brudny, pod tym względem jestem na pograniczu fobii.

A mnie palenie "oczyszcza" właśnie. Emocje opadają, uspokajam się. Ale podziwiam, nie umiem rzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×