Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Szczebiotka napisał(a):

Hmm, nie chce straszyć koleżanki, ale ostatnio dawała mi dentystka trzy razy znieczulenie bo wszystko czułam 😏i mimo tych trzech razy i tak czułam ból 🤬i nie była to ósemka. 

 

Ty czułaś ból nawet jak napisałem, że mi kość odstaje przy mostku i ból pacjenta przed Tobą na fotelu, też czułaś:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Ale dzisiaj zimno 🥶 później ma być ciepło, bo przeszło 20 stopni. A w środę nawet 30 😁 nie lubię upałów, ale też nie lubię zimna. Mogło by być coś pomiędzy 😅 

Ja już po kawie ale zostawię wam😉☕☕☕☕☕

1 godzinę temu, DEPERS napisał(a):

Ty czułaś ból nawet jak napisałem, że mi kość odstaje przy mostku i ból pacjenta przed Tobą na fotelu, też czułaś:) 

Ha ha ha to racja😅 ostatnio jak mi siostra mówi o drucie gdzieś w nerce czy coś, i mówi jak ją boli ( ma kamienie, które na jednym sor ukraiński lekarz kazał jej urodzić🤪 a na moim sor po pukali się w głowę, bo jeden z nich ma półtora cm, tzn teraz już niby 1,7cm w ciągu miesiąca🤨i czeka na rezonans a później operacja) to mnie ogólnie też boli🙆 nie wiem dlaczego tak mam. Kiedyś bolał ją ząb i jak mi ciągle o tym mówiła to mnie też zaczął boleć🤨 poszłam do dentysty a ona do mnie że tam nic nie ma🙆😅 chyba łatwo mi wmówić takie rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wzrostu/wyglądu - Ona była taka idealna. 165 cm wzrostu, szczupła blondynka, delikatny makijaż, żadnych tatuaży, kolczyków. Do tego ładne ubrania, spódniczki, sukienki. Nawet te blizny na rękach nie odbierały jej urody.

 

Była moim wzorcem i ideałem kobiety. Chyba do końca życia będę porównywać wszystkie do Niej.

 

Edytowane przez 94.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, 94. napisał(a):

 

metabolizm zwalnia

tak jak napisałem wyżej - po czterdziestce dopiero. Teraz przytyłem odrobinę (mam 42 lata), wcześniej ważyłem zawrotne 72-75 kg przy wzroście 191 cm - moja kondycja w wieku 30-40 lat nie była gorsza niż dekadę wcześniej a może nawet lepsza momentami

 

34 minuty temu, Illi napisał(a):

hej wszystkim. 
pogoda kiepska, głowa mnie boli i jestem cała spięta... eh..

Illi nie spinaj się. U mnie dla odmiany pogoda bardzo fajna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dryagan napisał(a):

tak jak napisałem wyżej - po czterdziestce dopiero. Teraz przytyłem odrobinę (mam 42 lata), wcześniej ważyłem zawrotne 72-75 kg przy wzroście 191 cm - moja kondycja w wieku 30-40 lat nie była gorsza niż dekadę wcześniej a może nawet lepsza momentami

 

No ja jeszcze pół roku temu ważyłem 65, ale przez cały czerwiec/lipiec prawie nic nie jadłem, stąd spadek wagi.

 

I żeby nie było, w tym roku robiłem kolonoskopię, usg brzucha, badania na pasożyty i tarczycę i nic nie wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@94. Nie wiem czemu się tak dziwisz - nie jadłeś to waga spadła. Będziesz jadł normalnie, po pewnym czasie wszystko wróci do normy. Jak zdrowych ludzi wsadzili do obozu, to po pół roku wyglądali jak kościotrupy, bo były niedobory. Tak samo z Tobą. A Twoje niejedzenie to wiadomo, że miało podtekst psychiczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 94. napisał(a):

Mi się marzy piesek za schroniska.

Mam. Polecam. Najwierniejszy przyjaciel. Ja mam sunie starszą, bała się dosłownie wszystkiego. Jest u mnie już kilka lat i dopiero niedawno nauczyła się bawić.

Ale żeby mieć zwierzę to musiał byś mieć kogoś kto w razie co byłoby w stanie się nim zająć.

2 godziny temu, 94. napisał(a):

Chciałbym już mieć te 30 lat,

Po co? Będziesz żałował. Ja bym chciała mieć tak z 25. To nieprawda co napisałeś. Ja byłam bardzo chuda, dosyć długo. Przytyłam w ciąży, ale wtedy też poszła mi tarczyca i się leczyłam. A na dodatek doszły psychotropy i przy nich to już w ogóle mi waga poszła. A teraz po 40 widzę że nawet jak spojrzę tylko na jedzenie to już tyje 😏

50 minut temu, Illi napisał(a):

hej wszystkim. 
pogoda kiepska, głowa mnie boli i jestem cała spięta... eh..

U mnie jest ciepło. Fajnie. Słońce świeci. Ale ja czuję się źle 😮‍💨 także łącze się w bólu.

50 minut temu, acherontia styx napisał(a):

powinnam mieć tendencję do tycia przy niedoczynności tarczycy ;)

No ja miałam. Bardzo dużo przytyłam.

35 minut temu, Jurecki napisał(a):

A to masz ładną ferajnę :smile:

Nooo 😅 jeszcze syn ma agame brodatą a córka jeża 😅 no i mam akwarium z rybami i ślimakami. Po za tym za oknem mam sarny, liski, czasami widzę wilki albo dzika🙆 mieszkam na uboczu to przychodzą do mnie, tym bardziej że jest stary sad w którym znajdą schronienie i pokarm. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

Np gdybyś trafił do szpitala tak jak teraz, to taki pies nie może zostać sam. Różne są przypadki w życiu.

 

Nie zamierzam nigdy więcej trafiać do psychiatryka. To wiem na 100%

Edytowane przez 94.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wronkowicze! 

 

Ja już po drugiej kawce. A tak to generalnie nic mi do głowy nie przychodzi, a z chęcią bym poklikał 🙂 A poprzednie wiadomości czytać to syzyfowa praca, heh. W ponidziałek wdrażamy inny lek, także powinno się zmienić.

Edytowane przez Hooded Spirit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 94. napisał(a):

 

Nie zamierzam nigdy więcej trafiać do psychiatryka. To wiem na 100%

no niestety możesz sobie zamierzać lub nie. To tak jakbyś powiedział nie zamierzam być więcej chory. Tylko niestety tej choroby nie da się zwalczyć siłą woli (też próbowałem). Jakby co, to też nienawidzę szpitali, ale jedyne co mogę przysiąc, że zrobię wszystko, żeby więcej do szpitala nie trafić. A czy się uda? Chciałbym, ale wiem, że to nie takie proste. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×