Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, 94. napisał(a):

Napiłbym się energolka.

Mam w samochodzie, jakoś nie mogę się do niego przełamać. Mi tylko smak zielonego monstera i Red Bulla odpowiada, a działania ich nie czuje, za dużo kawą się opijam, żeby energetyk coś wniósł. No, ale w smaku , jak dla mnie pycha:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, DEPERS napisał(a):

Mi tylko smak zielonego monstera

O tak, zielony monster jest zajebiaszczy :D ja jeszcze lubię fioletowy i niebieski od czasu do czasu :D  i Burn zielony jest dobry też ;) 

Edytowane przez acherontia styx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DEPERS napisał(a):

Taki będą miały problem jak z zakupem papierosów i alkoholu:) narkotyków jest całkowity zakaz, a małolaci nafutrowani latają. Ten zakaz to takie mydlenie oczu, że rząd z tym coś robi i martwi się o młodzież, a tak naprawdę nie wniesie on nic😱

Nie no troche zmieni glupio tak porownywac energetyka do jakis narkotyków bo to zupełnie inne rzeczy i zakładam ze wiekszosc mlodziezy po prostu z picia tego gowna zrezygnuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 😁 

Właśnie weszłam do domu po odprowadzeniu młodego na koniec drogi na busa. Troszkę mi zimno, no ale poszłam w japonkach i kiecce z gołymi ramionami a wczoraj padało 😅 chociaż coś czuję że dzisiaj będzie fajna pogoda, ciepła. 

 

@Jurecki jak tam ogród? Zrobiłeś coś? Ja chciałam wczoraj iść bo mam jakieś zielsko od siostry do wsadzenia i mama już kolejny raz mnie zjechała przez tel że jeszcze tego nie wsadziłam🙆😅 ciągle mam w wanience. No ale musiała bym to w końcu zrobić, i też ogarnąć zioła, ściąć i wysuszyć. Pomidory jeszcze zostawię bo są zielone😏w tym roku to w ogóle na rynku to mi jakiś szajs wcisnęła a nie pomidory. 

 

10 godzin temu, Depresjoodejdz napisał(a):

Nie no troche zmieni glupio tak porownywac energetyka do jakis narkotyków bo to zupełnie inne rzeczy i zakładam ze wiekszosc mlodziezy po prostu z picia tego gowna zrezygnuje

Nie zrezygnują. Córka już mi mówiła że jej koledzy kupują na zapas. I już też jej pytali czy w razie co im kupi ona albo jej brat😅 

A tak w ogóle to podobno już też firmy od energetyków mają robić takie dla dzieci🙆 że niby bez kofeiny, bo boją się że stracą zyski bo to właśnie młodzież najwięcej tego kupuje. 

Zresztą co za problem poprosić kogoś kto kupi🙆 pamiętam jak nie raz nieletni prosili jakiegoś żula czy mógłby kupić flaszkę albo fajki 😅 ( też tak robiłam ze znajomymi, chociaż ja za bardzo nie miałam problemu by to kupić np u siebie na wsiach, gorzej było już w mieście). 

 

A no i tak po za tym to kawy trochę zostawię wam. Ja już po kawie. 

☕☕☕☕☕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, spidi napisał(a):

Od/cenzura/em kochani,wypadek po alko nie ważne ile promili ale juz po mnie :( na 2 zakazie dodam

A chciałam właśnie do ciebie napisać. 

Już ci wczoraj to napisałam że jesteś głupi😏 nie uczysz się na błędach, ehh. 

22 minuty temu, spidi napisał(a):

promili

A ja bym chciała wiedzieć ile tym razem było 😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szczebiotka eee, jaki tam ogród, maliny i jałowce. Jałowce się rozrosły i teraz część z nich wycinam. Zatęskniłem za robotą w ogródku. I myślę na drugi rok co posiać, marchewkę, pietruszkę i jeszcze coś. Jak wytnę jałowce to zrobi się więcej miejsca.

 

Jaka dzisiaj jest u Ciebie pogoda. Bo wczoraj narzekałaś że leje. U mnie dzisiaj jest piękna słoneczna pogoda a wczoraj też lało.

Edytowane przez Jurecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jurecki napisał(a):

@Szczebiotka eee, jaki tam ogród, maliny i jałowce. Jałowce się rozrosły i teraz część z nich wycinam. Zatęskniłem za robotą w ogródku. I myślę na drugi rok co posiać, marchewkę, pietruszkę i jeszcze coś. Jak wytnę jałowce to zrobi się więcej miejsca.

Czy po jałowcu można siać coś innego? Tam chodzi mi o miejsce. Bo np sosna wyciąga z ziemi jakieś tam substancje i ziemia jest do niczego. 

 

Zbierasz owoce jałowca? Ja kurcze od dwóch lat nie zbierałam. Chociaż coś tam jeszcze mam w pudełku. 

A maliny to już się przycina? Od jakiegoś czasu chciałam zrobić porządek w malinach koło domu, bo zdziczały,a ja kompletnie się na tym nie znam🙆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytne jałowce to odsłonią ogródek bo skuteczne zacieniają. Mają z 5-6 metrów wysokości. Na miejscu jałowców coś wsadzę, jeszcze nie wiem co, może kwiaty albo coś innego. Owoców nie zbieram bo ich nie ma. To są jałowce Mayeri. Maliny to królestwo żony. Ja nie za bardzo przepadam za owocami malin. Już chyba z miesiąc temu wycięła stare pędy a nowe od góry trochę przycieła. Są też takie późne maliny co teraz jeszcze mają końcówkę owoców. Później bierze i obcina je nisko a co zostanie to kosiarką do trawy przejedzie. Na drugi rok odrastają i mają koniec sierpnia początek września owoce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dryagan napisał(a):

Ja to czasem lubię deszcz. Upały mnie męczą. Nie lubię czuć się spocony

Mam dokładnie to samo. Dlatego też nie mogę się już doczekać jesieni, swetrów itd. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×