Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Szczebiotka napisał:

Panowie wszystkiego najlepszego w waszym dniu 🎉 

Hmmm to jest nowomoda powodowana zauroczeniem w rowouprawnieniu 😜 a dzien kobiet juz w starozytnym rzymie swietowano

 

Ale jesli ktos obchodzi, to sliczne kwiatki prosze ofiarowac naszym mezczyzna ;);) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dalja napisał:

Hmmm to jest nowomoda powodowana zauroczeniem w rowouprawnieniu 😜 a dzien kobiet juz w starozytnym rzymie swietowano

 

Ale mimo wszystko uważam że naszym panom będzie miło że o nich też się pamięta. A ja lubię składać życzenia 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2023 o 14:06, Kawa Szatana napisał:

U mnie: "It's raining men, hallelujah, it's raining men, amen".

 

Pomimo tego, że się odchudzam to schrupałabym to ciacho z avatara! Najwyżej w boczki by mi poszło.

 

Kawa Szatana jest facetem i nie wiadomo dlaczego udaje kobietę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kawa Szatana napisał:

 

* dlaczego 'facetem'? Jak się mówi, 'kobieta i mężczyzna' czy 'kobieta i facet'? Niby pierdoła, ale pozostawia swój wydźwięk.

haha tez zwrocilam na to uwage. nie ma odpowiednika, chyba ze facetka 

Cytat

mężczyzną jest ten, co ma większe buty. Ja swoje kupuje w sklepie dla lalek..

to prawda jest, najwieksza stope jaka widzialam to byl nr 47 albo 48

 

@Kawa Szatana a lubisz chodzic na obcasach? bo to jest dopiero poswiecenie u kobiet :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dryagan napisał:

 

oczywiście, że jest "babeczka i facet"

babeczke to masz w cukierni 😜 moze laska? laska i facet. Brzmi dobrze. Panowie, a wiecie ze nie tylko wy uzywacie slowa okreslającego tylną część ciała odnośnie płci przeciwnej ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie taki wydzwięk @nikt istotny. Wydzwięk w przenośni, chodzilo mi o nacechowanie negatywne/pozytywne. Przykład (mam nadzieje ze moderacja nie zcenzuruje słowa na "d"). Przykład: Kobieta, gdy mowi ,,dupa" o mezczyznie - ,,ale on jest seksi i mi sie podoba", gdy mowi o kobiecie myśli ,,j....a ladna jest, wszystko ma ladne" 

:D:D :D :D 

 

15 minut temu, Kawa Szatana napisał:

mężczyzna - 'dupek', a czasem 'półdupek', 'dupor'

hahah, a to juz inna kwestia 

 

Co do "laczków". Ostatnio mialam sprzeczke czy laczki to bardziej kalpki, czy bardziej eleganckie lakierki. Jak sie mowi u was???

Podobnie jest jesli chodzi o "pantofle". Wiem, ze w lubelskiem to są eleganckie buty, zaś u mnie łódzkie to są łapcie po domu 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Dalja napisał:

Jak sie mowi u was???

Laczki bądź kapcie

 

19 minut temu, alone05 napisał:

nie rozumiem kobiet, które nie robią sobie makijażu, przecież w makijażu się lepiej wygląda.

Ja się nie maluje bo mam straszną alergię na większość kosmetyków😏 a nie stać mnie na kosmetyki za kilka stów które i tak nie wiadomo czy mogła bym użyć. Ja np nie rozumiem kobiet które nie wyobrażają sobie wyjść nigdzie bez makijażu, czy też mają tonę makijażu niczym jakiejś szpachli, brwi wielkie brzydkie fuu, czy też szpecą się botoksem i operacjami plastycznymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nikt istotny a ja jak sie kolegów pytam czy tak gadają to "niee skąd". Najlepsza odpowiedź u mezczyzn to również: "Skąd mam wiedziec czy jest przystojny, nie jestem gejem" 

 

ja uważam że full-makeup to upieksza kobietki które trzeba ciut upiększyc, wtedy jasne, efekt to nawet inna buzia niejednokrotnie ;) No ale jak kobieta ładna, to mocny makijaz wcale nie dodaje uroku 

 

A pani na zdjeciu to widac ze bardzo ladna, jakby jej to zmyc

 

31 minut temu, nikt istotny napisał:

@AnissemSirch Nie znasz się, przecież to logiczne - np. ja codzienne golę zarost i potem go sobie rysuję kredką. ;)

🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×