Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jest mi ciężko


Mirden

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie masz dziewczyny, to naprawdę się nie przejmuj, bo to normalne, że potrzebujesz jakiegoś zaspokojenia w formie masturbacji. Bardzo wiele ludzi tak ma, wierz mi. Każdy z nas odczuwa napięcie seksualne, szczególnie jak jest się młodym, to hormony szaleją i nie ma co, wręcz trzeba się masturbować. Ale pamiętam jak raz nam pani od biologii mówiła, że codzienna masturbacja może spowodować brak przyjemności z prawdziwego seksu. Hmm, tego nie wiem za bardzo...

 

Ale ważne, żebyś przez tą masturbację nie próbował rozładowywać napięcia nerwowego. Też nie spędzaj na niej długiego czasu, podobno zaleca się maksymalnie 30 minut dziennie, nie wiem jednak dokładnie. Żeby to nie stawało się jakimś nałogiem, sposobem na życie itd. 

 

Jeśli jednak naprawdę czujesz, że sprawia ci to problem to udaj się do seksuologa ewentualnie lekarza psychiatry (wielu psychiatrów specjalizuje się również w seksuologii) czy nawet do internisty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarekWawka01 napisał:

Jeśli nie masz dziewczyny, to naprawdę się nie przejmuj, bo to normalne, że potrzebujesz jakiegoś zaspokojenia w formie masturbacji. Bardzo wiele ludzi tak ma, wierz mi. Każdy z nas odczuwa napięcie seksualne, szczególnie jak jest się młodym, to hormony szaleją i nie ma co, wręcz trzeba się masturbować. Ale pamiętam jak raz nam pani od biologii mówiła, że codzienna masturbacja może spowodować brak przyjemności z prawdziwego seksu. Hmm, tego nie wiem za bardzo...

 

Ale ważne, żebyś przez tą masturbację nie próbował rozładowywać napięcia nerwowego. Też nie spędzaj na niej długiego czasu, podobno zaleca się maksymalnie 30 minut dziennie, nie wiem jednak dokładnie. Żeby to nie stawało się jakimś nałogiem, sposobem na życie itd. 

 

Jeśli jednak naprawdę czujesz, że sprawia ci to problem to udaj się do seksuologa ewentualnie lekarza psychiatry (wielu psychiatrów specjalizuje się również w seksuologii) czy nawet do internisty. 

Dzięki za wyczekującą odpowiedź. Ale to niewiele właśnie daje, u mnie i tak nerwy to zapytam dlaczego wtedy nie? Niby to jest sposób, i tak już nie odczuwam tak jak kiedyś, i nie odczuje, bo nie miałem takiej możliwości. A jeszcze te „leki”. O seksuologu chyba można zapomnieć, bo u mnie nawet dobrego lekarza nie ma, a trafiłem na naprawdę złego, jak do ściany, dlatego mało mu co mówię. Mam 28. Dobra nauczycielka, a to ile masz lat jeśli można wiedzieć? Miałeś już seks, że nie wiesz jak to jest, że się nie czujesz przyjemności podczas seksu przez masturbacje? Miałem dobrego o dziwo, tylko co mi pomoże, chciał nawet numery dać. Ja nie wiem co mówić, nie wiem po co mi to było wszystko. Tak się głupi posłuchałem internetu, a tak to bym był nieświadomy i jakoś sobie żył/próbował. Przynajmniej bym się tak nie czuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 23 lata 🙂 A ta nauczycielka cóż, tak tylko nam gadała na wychowaniu do życia w rodzinie, ale to tak zapamiętałem mocno. Ale kiedy to było, miałem jakieś kilkanaście lat. 

 

Czy miałem seks, to wiesz nie chcę tego tak publicznie opowiadać hehe. Na priv możesz pogadać jak chcesz.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×