Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
ehempatia

O czym z Tobą nie można żartować?

Rekomendowane odpowiedzi

Ile ludzi tyle charakterów, granic, rodzajów nadawanych wartości składowym życia. Jak w tytule - jakie tematy wprowadzone w kontekście żartu sprawiają, że automatycznie przechodzi Ci chęć na śmianie się? Dlaczego? Czy Twoje poczucie humoru uległo znaczącej zmianie w związku z życiowymi zdarzeniami, upływającym czasem? Co czujesz względem rozmówcy, którego to bawi? Załóżmy, że "bo tak/bo nie" to trochę za mało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasami żarty mnie śmieszą a czasami wkurzają. Nie lubię jak ktoś ze mnie żartuje tym co nie jest prawdą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja nie daję rady z żarto-uwagami dotyczącymi obcych osób, zazwyczaj dotyczących wizualnych rzeczy. Coś typu: "Paczaj, ten to w Planecie Małp musiał grać". Od razu mi to skreśla żartownisia z roli godnego towarzysza rozmowy :D Niemniej, lubię inteligentny czarny humor, dogryzanie i sarkazmy, o ile mogę to praktykować z osobą, która to rozumie i wyczujemy swoje granice. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zart zartowi nierowny. Tzn, moim zdaniem, zeby zart byl smieszny, zabawny, musi bawic wszystkich bioracych udzial w danej sytucji czy zdarzeniu, i zakładac dobrą wolę, zyczliwosc, a nie jakies tam wysmiewanie.

Z drugiej strony, niektorzy nie maja do siebie dystansu i wszystko traktuja smiertelnie powaznie (sama tak mialam, wiec mowie niejako z wlasnego doswiadczenia).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi