Skocz do zawartości
Nerwica.com

kilka pytań odnosnie nerwicy


marcel231989

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam kilka pytań odnośnie nerwicy zamieszcze je w jednym temacie bo niechce zaśmiecać forum: )

1 czy to prawda ze nerwica jeżeli ma nawrót zawsze wraca ze zdwojoną siłą?

2 Czy objawy utrzymują sie wam 24 godziny na dobe? bo mi tak

3 Macie wrażenie ze z dnia na dzień objawy wam sie pogarszają z powodu jakiejś cięzkiej choroby?

4 Czujecie sie gorzej gdy na dworze jest pochmurno pada deszcz jest niskie ciśnienie czy wyże i niżę atmosferyczne mają jakiś na to wpływ?

5 Jestem człowiekiem aktywnym i mimo tego ze mam nerwice kreci mi sie w głowie mam płytki odech wiotkie nogi i setki innych objawów uprawiam sport bo całe zycie go uprawiałem bo jest to moja pasja lecz po tym zawsze czuje sie gorzej niektórzy piszą ze wysiłek fizyczny jest dobry i pomaga w rozładowaniu negatywnych emocji w nerwicy ale człowiek sie czuje po tym gorzej ma ktoś tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej :smile:

1. W moim przypadku niestety tak było :( Gdy jakiś czas mijały mi lęki później przychodziły z jeszcze większą siłą

2. Kiedy nie brałam leków objawy miałam tak samo jak ty cały dzień nie mówiąc już o nocy lub przed zaśnięciem

3. Tak. gdy byłam chora nawet na przeziębienie bałam się że umrę bo lekarze nie przepisują mi odpowiednich leków i przez te leki umrę. A gdy tylko poczułam ból w jakiejś części ciała myślałam że mam raka i robiłam mase badań które oczywiście nic nie wykazywały...

4. Ja nie zwracałam uwagi na pogodę gdy dopadał mnie lęk obojętnie czy świeciło słońce czy padał deszcz czułam sie tak samo

5. gdy czym się zajęłam (jazda rowerem, praca w szklarni) zapominałam o nerwicy ale to i tak nie pomagało bo gdy skończyłam coś robić to serce waliło mi strasznie i bałam sie że dostanę wylew i wpadałam w panikę gdy tylko słyszałam to walenie w klatce piersiowej ale oczywiście niektórym bardzo pomaga uprawianie sportu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ci dziękuje milenka za odpowiedz :) a ile masz lat i ile juz borykasz sie z nerwicą ja dopiero 19 przeszło mi ale niestety od kwietnia mam nawrót choroby jestem taki młody ja chce życ :( niechce umurzec chce zyc pełnia zycia mam tyle planów na wakacje moja przyjaciółka zaprosiła mnie nad morze i nie wiem czy jechac bo to mi uposledza zycie: ( a tak bym chciał pojechac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 17 lat i z nerwicą praktycznie borykam sie całe życie tylko wcześniej nie zdawałam sobie z tego sprawy... moje paniczne lęki dopadały mnie wszędzie w szkole na apelach gdy widziałam wielu ludzi mdlałam i robiło mi sie duszno oczywiście nie miałam pojęcia że może to być nerwica... w kościele jest tak samo... nie wychodziłam z domu.. płakałam teraz biorę leki ponieważ moje lęki przed śmiercią były tak mocne że cała się trzęsłam i serce waliło mi strasznie nie chodziłam do szkoły. Z ta choroba trzeba walczyć nie siedzieć w domu może wyjazd z przyjaciółką pomoże ci oderwać myśli od nerwicy !

 

mam jeszcze małe pytanie czy masz może takie nerwowe tiki że ręka od czasu do czasu sama ci drży lub przeskoczy bez twojej woli? Mnie to strasznie przeszkadza bo mam tak z lewą ręką :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dokładnie to się tik nazywa ale w każdym razie takie coś mi się dzieje :smile: w szkole często koleżanki śmieją się ze mnie ale ja mam nadzieje że minie mi to :D miłego wypoczynku nad morzem życzę jeżeli zdecydujesz sie pojechać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×