Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jaki lek na motywacje i libido...


arletter

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Bierze ktoś/brał ktoś WellButrin / substancja Bupropion? Jeśli tak w jakiej wersji, zwykła, XR? I czy do tego jeszcze coś bierzecie? Czy to dobry lek, mieliście jakieś skutki uboczne?Brałem kiedyś na depresję sertagen i powodował on derealizacje, nieprzyjemne objawy, byłem jak robot , ani nie czulem pozytywnych emocji ani negatywnych... zniszczył on także moje libido,  chęci do życia. Po odstawieniu było trochę lepiej, potem nie brałem dłuższy czas leków,  ale w ostatnich 2 miesiącach na nowo się staczam. Obecnie nie chce mi sie nic, leże w łóżku, mam mega doła, cięzko mi wstać do łazienki, nie pracuję, czuję niemoc i brak motywacji i chęci do czegokolwiek... jednocześnie czuje pustkę w głowie... chciałbym odzyskać dawne chęci do życia i motywację i libido, upada przez to też mój związek i zapętla się błędne koło beznadziei :( obecnie doskwiera mi też mega senność, zmęczenie, a podobno wiele antydepresantów usypia... a ja szukam paradoksalnie czegoś co spowoduje bezsenność lub potrzebę snu max. parę godzin na dobę, bo juz mam dosc spania... badałem się szczegółowo, tarczyca, hormony, nadnercza itd. wszystko w normie, robiłem rezonans całego ciała. Więc przyczyny psychiczne... 
Boję się iść do psychiatry że znowu zapisze mi jakieś dziadostwo... może po prostu wprost zasugerować że słyszałem o takim i takim leku i czy by się sprawdził? co o tym sądzicie?
 
Oraz czy brał ktoś kiedyś modafinil? to też podobny środek ale podobno nie można go dostać w Polsce ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×