Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

mam duże piersi ;-)))) ha ha. ale to niej jest mój kompleks. ale mam za duży nos i to chyba jest kompleks,choć uczę się siebie akceptować w pełni taką jaka jestem.

za co siebie cenisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

staram się nie oceniać ludzi a raczej ich usprawiedliwiać...widocznie mają jakiś powód,że są uzależnieni,może warto im pomóc-ale tylko jeśli tego chcą.

chyba wszyscy jesteśmy od czegoś uzależnieni-jedni od używek a inni np od złych,negatywnych myśli,które wpajano nam od dzieciństwa i teraz nie umiemy się ich wyzbyć-tylko w nich tkwimy.

dlaczego kochasz życie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego kochasz życie???

 

Swoje życie (w tym sensie że żyję)czy życie jako takie(wszelkie)?

Kocham życie bo życie to świadomość(a jeśli świadomości brak to pęd ku niej),droga ku perfekcji i samoświadomości,poza to co ziemskie i materialne,poza granicę jaką jest mózg\umysł.W sferę ducha,w kierunku Stwórcy(tak,jestem wierzący).

 

Co sądzisz o czasach w jakich żyjemy?Czy zauważasz jakąś znaczącą różnicę w związku z tym jak się żyje,na przestrzeni ostatnich 5-10 lat?Mam na myśli świat w ogóle,nie tylko Polskę,choć nasz kraj też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś nikt nie chce odpowiedzieć na to jakże trudne pytanie. jasne ,że czasy się zmieniły i zmieniają coraz bardziej. i ludzie się zmieniają. np dzieci. czasem je obserwuję-w ogóle nie potrafią się ze sobą bawić-tylko się biją.moje dzieciństwo było zupełnie inne. era komputerów. wirtualny świat. żyjemy w MATRIX-ie.

gdybyś mógł zmienić coś na świecie-od czego byś zaczął???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moje szczęście nie mam telewizji-z wyboru- od kilku lat i nie muszę sobie zaprzątać głowy polityką. chyba w ogóle nie lubię polityki i w ogóle mnie to nie interesuje.

dlaczego kobieta interesuje się polityką???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tych samych powodow dlaczego mezczyzna interesuje sie polityka. Ni powinno sie tu dzielic na plci!

dlaczego niektore dzieci ciagle wyja i placza bez powodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czy bez powodu...? Moja córka jest taka beksa ale moim zdaniem jest po prostu bardzo wrażliwa i tak reaguje, w trudnych warunkach się urodziła i dlatego taka jest jaka jest. Dzieci nie płaczą bez powodu, mam dwójkę i nie zauważyłam tego, ewentualnie z błachego powodu mogą płakać - błachego wg nas dorosłych, bo dla dziecka może to być mega problem.

 

Ulubiona potrawa?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wybrać,

dzisiaj jadłem kotlety z ryżu, pieczarek i sera, oraz sałatkę z pomidora i cebulki,

no baaa... jasne że smakowało, jak wszystko kunsztu mojej mamy.

(Jestem wege)

 

Odkąd biorę tabletki to jestem łakomy na słodycze, więc ulubioną potrawą są czekoladki :mrgreen:

 

Ulubiona książka, która była lekturą szkolną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×