Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

jajecznica ,którą własnie na sniadanie robie

 

przypuscmy ze masz 2 wybory : 1- byc bogatym,miec piękną dziewczyne,sportowy samochód ,jednym słowem wszystkie dobra materialne ale z NERWICĄ czy 2-zrezygnowac z tego wszystkiego i bez nerwicy przypuścmy w niedostatku? co wybierasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się dziać w sensie nerwicy? Hmm..

 

Coś tam pamiętam. Pamiętam jak miałem może jakieś 10 może 12 lat i przed zaśnięciem zacząłem się trząść. To było bardzo dziwne. Wystraszyłem się w ... bardzo się wystraszyłem. Nie pamiętam tego już bardzo dokładnie.

 

Było to raczej jednorazowe aczkolwiek jako dziecko miałem taką "fazę", że się bałem że nie zasnę a bardzo chciałem zasnąć jak najszybciej. Oglądałem dużo telewizji i wiedziałem, że jak się dużo śpi to organizm wypoczywa i jest się zdrowym. A ja dość chorowity byłem. Oczywiście im bardziej chciałem zasnąć tym bardziej to nie wychodziło. Ileż to nocy się nawzdychałem, naspacerowałem po pokoju, narozpaczałem. Ech. A potem dziecko niewyspane i zestresowane to i co rusz jakieś przeziębienie łapało.

 

Dobra, teraz pytanie...

 

Jaki był najbardziej nietrafiony prezent jaki dostałaś/eś pod choinkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie,zmieniłem troche postrzeganie (co jest bardzo ważne),nawet w gorszych sprawach staram się doszukac odrobiny dobrego i trzymac sie tego,jakby marzenie zaczeło sie spełniac pochłonął bym sie bez reszty a nerwica przy mnie jest i jeszcze jakis czas pobedzie

 

a ty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy, co dla kogo jest największym marzeniem... A jak wiadomo, z czasem (im jesteśmy starsi, bardziej doświadczeni) marzenia ulegają zmianie. Moje marzenie może wydawać się dla innych, w sumie, to żadnym

marzeniem. Dla mnie to powrót do normalnego życia. Więc jak by teraz zaczęło się spełniać, pomyślała bym, że po prostu już chyba całkiem zwariowałam ;)))

 

O czym myślisz, lub co robisz, żeby nie myśleć o ataku????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×