Skocz do zawartości
Nerwica.com

To już przesada pomocy !!!


Natalka _qq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Jak ktoś wcześniej przeczytał moje wpisy to wie ze mam problemy lękowe . 
osotnio byłam u specjalisty ale nie była to zbyt rewelacyjna rozmowa i skończyło się na rysowaniu teńczy na kartce . Byłam załamana . 
Następnego dnia przyjechał mój chłopak , z moich lęków można wyczytać ze bywałam się o swój związek z chłopakiem . 
myslalam ze wszystko stracone a było super : wszystko tak jak w normalnym związku . Całowanie przytulanie itd . 
nerwy nam opadły .  Następnego dnia znów te lęki przyszły tylko ze z nasilona siła i todknelo mnie chyba w najgorszym punkcie . Klucilam się ze swoim chłopakiem mieliśmy sprzeczkę o to ze nie próbuje coś robić z tym problemem bo mnie to wykańcza . Byliśmy trochę na siebie źli ale ja przecież doskonale wiedziałam dlacxego . 
i nagle w myśli pomyślałam o sowim chłopaku . 
i po jakimś czasie myśl podsunęła słowo ,, nienawidzę ,, tak się wystraszyłam myślałam ze to chodzi ze niby nienawidzę swojego chłopaka !!! Byłam przerażona już totalnie to najgorsze co mogło mnie spotkać i chyba gorszego nie będzie . W rzeczywistości go bardzo kocham i nie chce by coś mu się stało . Jest dla mnie najważniejszy . W ty tez problem ze na sobie nie wierze . Jak już sb mowie . Coś np kocham go to sb nie ufam . Nwm czy to było powiedziane w złości ale nie chce by tak było . Bez niego moje zycie noe miałoby sensu . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×