Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problemy z równowagą spowodowane nerwicą


Paulka2901

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem na tym forum nowa ale coś czuje, że jesteście moją ostatnią nadzieją. Zacznę od tego, że moje „problemy” zaczęły się około 2-3 lat temu i od tamtej pory nie ustępują.  Byłam w tamtym okresie w dużych kłopotach finansowych (w które wpędził mnie poprzedni partner) i nowym związku, w którym nie mogłam powiedzieć o swoich problemach ze względu na to, ze moj obecny partner.. co mam dużo gadać ..ma fisia na punkcie kasy i jest do tego skąpy wiec na pewno by mi nie pomógł a wręcz mówił ze nie będzie moich długów spłacał. Tak czy owak od nadmiaru nerwów z tego powodu i braku wsparcia moja psychika po prostu „klękła”. 

Bylo to w takiej postaci ze z dnia na dzień przestałam się trzymać na nogach, chwiało mną, czułam jak by mnie coś „pchało” , ściągało na jedną stronę. Przez te uczucia zaczelam bać się wychodzenia z domu bo zaraz miałam wrażenie ze upadnę, przestałam chodzić do znajomych żeby nie narobić im kłopotów, w miejsca publiczne żebym nie upadła i zaczął się moj największy horror który trwa do dziś. Moje problemy finansowe się skoczyły i głowa tez jak by odreagowała ale niestety z problemami z równowagą zmagam się do dziś. Chodzę wszędzie na siłę ale zawsze muszę być z kimś a pomimo tego zawsze jest ta obawa i lęk, że zaraz upadnę bo coś mi się zaczyna dziać. Dodam ze robiłam wszelkie badania wraz z rezonansem głowy i wszystko jest z ciałem w porządku. Jedynie wyszło spłycenie lordozy szyjnej ale moj lekarz twierdzi ze nie jest to taka dolegliwość która by aż takie objawy dawała. Uczucie pchania i kręcenia w głowie mam także jak się położę. Biorę polovertic od 3 miesięcy ale z marnym skutkiem. 

Nie biorę żadnych leków od psychiatry oprócz hydroksyzyny ale mam ją od lekarza rodzinnego i po niej także nie ma poprawy.

Prosze pomóżcie ;( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×