Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

   Jestem studentem IV roku psychologii w Krakowie i dostałem unikalne zadanie na zaliczenie. Mianowicie mam przeprowadzić wywiad i diagnozę. Ze względu na fakt, iż aby takie badanie przeprowadzić trzeba zadawać intymne pytania, nie chce pytać o pomoc moich znajomych. Szukam osoby mieszkającej w Krakowie która zechciałaby otworzyć się i podzielić się ze mną swoimi doświadczeniami. Projekt wymaga nagrania z rozmowy, z którego należy potem stworzyć transkrypcję.

Praca czy traskrypcja będzie dostępna tylko dla mnie i mojej prowadzącej. 
Z mojej strony zapewniam szacunek, wysłuchanie, szczerość i podzielenie się jakąkolwiek wiedzą jaką posiadam.
Zapraszam osoby z Krakowa, które chcą porozmawiać z kimś obcym o swoich problemach i zobaczyć jak przebiega takie badanie psychologiczne. Piszcie tutaj proszę albo na adres e-mail kajetan@ptneur.pl

Pozdrawiam

Kajetan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę i tak będziecie musieli wyjść z wersalek, szaf, pochowani przed wirusem. Spotkam się na kawę, gdzieś w przytulnej kawiarence, z kimś z duszą romantyka, z nadwrażliwcem. Mam swoje, dość bogate, życie wewnętrzne. Chciałbym się nim z kimś podzielić. Potrafię słuchać i również takiej osoby szukam. Kogoś ciekawego drugiego człowieka, kogoś kto wykaże takie samo zainteresowanie, kogoś kto nie będzie mrukiem nie potrafiącym sklecić paru zdań - z takimi się spotkałem i chciałem uciec. Nie musisz mieć specjalnych zainteresowań, zdolności, pasji. Wystarczy normalność. Pomogę radą, gdy Cię wyczuję. Gdy dasz się wyczuć, gdy sobie zaufamy. Fajnie by było mieć kumpla, koleżankę w Krakowie; gdzieś dalej też, ale na miejscu można się częściej spotykać bez komplikacji dla nikogo. Napisz, na pewno warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Jestem z Krakowa, okolice Parku Wodnego.

Od kilku lat walczę z nerwica i lekami. Gorzej lub lepiej. Teraz chce postawic na naturalne metody.

Szukam osób z okolicy, które mają chęć się spotkać i pogadać. Wydaje się, że mając podobny problem, znika często ten lęk między ludzmi. Poza tym można wymienić się doświadczeniem, a co najważniejsze po prostu spędzić czas poza 4 scianami😃

Priv

 

Lubie sport😃

Edytowane przez Mnika30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Moi drodzy, potrzebuję pomocy. Mianowicie w Krakowie jakiś czas temu (przed pandemią) działała nieformalna grupa samopomocowa dla osób w kryzysie psychicznym. Spotykali się w kościele protestanckim przy ulicy Długiej. Nie pamiętam nazwy tej grupy, mają fejsbuka. Chciałbym się z nimi skontaktować. Kojarzycie coś? Albo czy w ogóle kojarzycie grupy o podobnym charakterze? Gdzie można niezobowiązująco przyjść i otworzyć się przed obcymi ludźmi, doświadczającymi podobnych zaburzeń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2022 o 14:36, zabijaka napisał:

Cześć wszystkim,

Moi drodzy, potrzebuję pomocy. Mianowicie w Krakowie jakiś czas temu (przed pandemią) działała nieformalna grupa samopomocowa dla osób w kryzysie psychicznym. Spotykali się w kościele protestanckim przy ulicy Długiej. Nie pamiętam nazwy tej grupy, mają fejsbuka. Chciałbym się z nimi skontaktować. Kojarzycie coś? Albo czy w ogóle kojarzycie grupy o podobnym charakterze? Gdzie można niezobowiązująco przyjść i otworzyć się przed obcymi ludźmi, doświadczającymi podobnych zaburzeń?

Środowiskowy Dom Samopomocy - Nowa Huta - Młodości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Choruje na schizofrenię paranoidalną, chociaż nie mam wiele objawów, np. głosów nigdy nie slyszałem. Najwięcej w kość mi dały psychozy, przez które lądowałem w szpitalu.

Chcę poznać kogoś do realnej znajomości. Czuję, że potrzebuje wsparcia. Jestem uzależniony. Cały czas walczę. Póki co byłem 7 miesięcy trzeźwy i mnie złapało znowu.

Jestem nastawiony żę, również jesteś chora/chory i może też miałeś podobne przejścia do mnie.

Na razie byśmy popisali a potem może jakiś spacer, kawa albo szachy. 😃

Proszę pisać na mail: kamysto@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×