Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie, kto od niedawna w krakowie ? Chciałbym z kimkolwiek porozmawiać na priv z tego miasta, bardzo chciałbym się tam przeprowadzić ze wsi ale boje się, że nie ogarnę tego

wszystkiego . Każda rozmowa była by pomocna, jakaś podpowiedź jakiego mieszkania szukać czy coś. Pozdrawiam wszystkich i życzę szczęścia i wytrwałości w chorobie.

```

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, kto od niedawna w krakowie ? Chciałbym z kimkolwiek porozmawiać na priv z tego miasta, bardzo chciałbym się tam przeprowadzić ze wsi ale boje się, że nie ogarnę tego

o, ja też planuję przeprowadzkę, dziś pierwsze oględziny potencjalnych mieszkań; jeszcze nie wiem, czy to dobry pomysł, ale o jakąś zmianę chodzi. też z wiejskich terenów jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No słabo ludzie wolą marudzić niż coś zorganizować.

 

Dużo ostatnio się pobudowało w mieście mieszkań ponad 100 tys studentów rocznie z czego połowa planuje się tu osiedlić.

Niczym jak w serialu Alternatywy 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie trzeba :) Można robić dużo innych rzeczy. Zresztą nie jestem na specjalności nauczycielskiej. Ale to i tak nie ważne, bo zmieniam studia :D.

 

Znałem jednego polonistę sataniste pracował w ochronie przyszedł nawet ksiądz do sklepu to odprawił egzorcyzmy na bramce sklepowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie! przeżywam pogorszenie nerwicy, wracam do leków, mam duże lęki, hipochondrię i objawy somatyczne. Historia mojej nerwicy to już prawie 13 lat! :why: Chętnie poznałabym się, spotkała, pozwierzała się, pośmiała i złapała trochę dystansu do tego, co nas męczy. Nikt nerwicowca nie zrozumie lepiej, niż drugi nerwicowiec!

 

Jestem kobietą, mam 32 lata, chętnie poznałabym nerwicowców w dowolnym wieku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowa i na forum i w Krakowie na nerwice choruje od 12 lat prawie. Nerwica zaczęła się od napadów paniki i lęku przed chorobami somatycznymi później ewaluowala do leku przed chorobami psychicznymi i to jest sto razy gorsze niż cokolwiek co wcześniej przeżyłam.... od kilku miesięcy po raz pierwszy zdecydowałam się na psychoterapię, która jak widzę przynosi efekty :) Musiałam przeprowadzić się do Krakowa i zacząć wszystko od poczatku. Jest to bradzo stresujące tym bardziej , że oprócz narzeczonego nie znam tu nikogo, poszukiwania pracy przysparzają dodatkowego stresu... :(

Może macie jakieś rady jak się odnaleźć w tej sytuacji ?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam dystymię, leczę się od 5 lat, mam czasem naprawdę podłe dni, w zasadzie jestem zupełnie sam i często nie mam z kim pogadać. Gdyby ktoś miał ochotę na rozmowę przez maila, albo jakiś komunikator dajcie znać na PW. Mam 40l.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×