Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

bad_day

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. bad_day

  [Kraków]

  Pm do mnie, jesli ktos jest chetny na pogaduchy ze spotkaniem.
 2. bad_day

  [Kraków]

  Ktos dzis wolny, znudzony; gotowy na wychodzenie z piwnicy? :)
 3. bad_day

  [Kraków]

  PW! Lordzie adminie, wybacz za ten spam.
 4. bad_day

  [Kraków]

  circa 24~ nie podaje wieku z przyczyn anonimowości +2 lub -2 a może 3 . Wiesz, też brakuje mi ludzi, ale ostatnio hmm.. rok może jakoś od nich stronie i nie mogę im zaufać - otaczam się tylko grupką paroletnich przyjaciół. Ale czołgam się i próbuje to zmienić. Co do tego co mi dolega to standardowy pakiet od boga #5431 jak to lubię mawiać dołki, tzw. zaburzenia os. oraz idealizm...
 5. bad_day

  [Kraków]

  Nie wiem jak jest teraz. Ale kiedyś był min. bilard wymyślony przez szalonego organizatora
 6. A może czysto teoretycznie większość ludzi to owce, które nie wyjdą poza swój bubel życia i tym się tylko egoistycznie interesują?
 7. bad_day

  [Kraków]

  shiezz...zapomniałem zaglądnąć na forum, może ktoś coś dziś /jutro? Umieram z nudów.
 8. bad_day

  [Kraków]

  ja się chętnie pisze :)
 9. @alone05 Tak bo rasa ludzka i jej natura nie doprowadzają do wojen, łez i smutku. @0xNear Wyjątkowi ludzie oj tak, nie drony społeczeństwa - coś w tym jest. @narcyz Głównie masz rację, WG.MNIE, konsupcjonizm np. stworzył zupełnie odmienny rodzaj relacji miłości kobiety do człowieka czy osoby tej samej płci (chociaż oni w tej sferze są bardziej ogarnięci aniżeli hetero) Nomen Omen prawda zaiście prosta i łopatą można mnie za to walnąć, ale człowiek jest zwierzęciem stadnym. Ja w obecnym momencie jestem w podobnej sytuacji, ale idąc dalej ustaloną przeze mnie ścieżką paru znajomych/przyjaciół nie ocali od samotności, może partner tak - ale partner musiałby mieć to samo spojrzenie na świat. Miast tego staram się dać komuś kredyt zaufania żeby nie okazał się debilem jakim jest, a nawet jeśli to tacy ludzie są do czegoś potrzebni. Nie pogadasz z nimi o filozofii, głębszym sensie etc. ale zrobisz coś innego co wpłynie na Twoje samopoczucie.
 10. bad_day

  Impotencja

  Jeśli mogę zapytać, możesz mi na priv wysłać wiadomość, byłeś tylko w jednym w związku? Coś tu czuję, ale potrzebuję więcej informacji :)
 11. bad_day

  [Kraków]

  Hejka, dawno nie zagłądałem na forum a głownie patrzyłem żeby się spotykać grupowo. 2-2,5 lat a tu już mamy prawie, że niemiecką flagę nad serwisem . . . W każdym razie, po wywentylowaniu się chciałem zapytać na kiedy się umawiacie i gdzie. Pamiętam raz było dobrze, raz była kartka , raz źle. @Aloes94 Ma to jakieś znaczenie?
 12. Czy mogę prosić admina o zmianę emaila? Ten był jedyny w zasięgu ręki z hasłem
×