Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przyciąganie złych ludzi


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ludzie którzy nadwyrężyli nasze zaufanie są zli? W naszej opinii tak bo osobiście nas to dotknęło i zranili ale obiektywnie rzecz biorąc to nie są źli tylko niedoskonali. Zresztą z doświadczenia wiem, że nie warto ufać ludziom zbytnio i otwierać się przed nimi zanim nie mam absolutnej pewności, że pozostaną lojalni. Nie można ulec dobremu wrażeniu nawet jak wydają w porządku. Zwykle na początku relacji wszyscy pokazują się z najlepszej strony i może to się okazłać złudne wrażenie. Zaufanie to wiedza, że obdarowany zaufaniem a przede wszystkim jego działania będą zgodne z naszym życzeniem. Tak więc jeżeli nie macie takiej pewności...nie ufajcie. Zaoszczędzicie sobie nerwów i rozczarowań. Ale jak to się mówi...mądry Polak po szkodzie ;) I nie ma to najprawdopodobniej znaczenia w  jakie tam wierzycie przyciąganie ludzi tylko jest to kwestia nauki....nie ufać zbyt szybko.

Edytowane przez Linnea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przyciągam ludzi, którzy mnie chcą wykorzystać a ja daję się naciągnąć np. kiedyś dałam kilka złotych jakiemuś facetowi a on poszedł do sklepu z alkoholami. Ja np. mogę pomóc bezdomnemu i kupić mu kanapkę, ale na papierosy, alkohol i inne używki nigdy nie pożyczam pieniędzy, nie jestem głupia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja przyciągam ich masowo w Stolicy jak palę gdzieś na otwartej przestrzeni papierosy. Zawsze wyskoczy jakiś śmierdziel i mi od kierowników wymyśla chcąc jednego. Zawsze im tylko sprzedaję i to drożej za sztukę niż kupiłem w całej paczce. O dziwo kupują

Edytowane przez Psychciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×